Kol kası için kaç kg dumbell almam lazım?

1.5 ay kadar 2 tane 4 kiloluk dumbella çalıştım ama sadece güç kazandım eve dumbell alıcam kaç kg almam lazım? Hareketleri genelde15tekrar 3 set halinde yapıyodum

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• 15 tekrar çok fazla eğer kaslarının görünür olmasını istiyorsan 12 10 8 şeklinde yapmalısın örnek veriyorum ilk tekrarda 5 sonra 6 ve son olarak 7 kg lık ağırlıklarla setlerini tamamlayabilirsin. set sayın yaptığın toplam hareket sayısıyla ters orantılı olsun. 3 veya 4 er set

1|0
    0|0
    • 1ay

teşekkür ederim dediklerini yapıcam

• 1ay

okdir ancak yaptığın hareketleri doğru yaptığından emin ol. bir de her hareket için aynı ağırlıkları kullanamayabilirsin. deneme yanılma yöntemiyle ağırlıkları kendin belirle. başarılar

Erkekler Ne Diyor 5

• Şimdi ne yapıyorsun biliyor musun 33 liraya güzel bir protein tozu alıyorsun karıştırıyorsun muz falan işte gidiyorsun salona tam 11 kere şınav çekiyorsun bak burası çok önemli. Ondan sonra gidiyorsun 7 kere dambıl kaldırıyorsun 3.5 kilogram olacak ondan sonra duvarları kırabilirsin tek yumrukla kardeşim. Çok iyi form tutarsın eğer benim dediklerimi yaparsan.

0|0
    1|0
  • Kizlar icn pek gerekli degil diye dusunuyorm

0|0
    1|0
  • Bunu senin gözlemlemen gerekir herkesin ağırlık tepkisi farklıdır. Yaptığın harekete göre farklılık gösterir. Zaten set şeklinde satıyorlar tak çıkar alabilirsin

0|0
    0|0
  • Ayarlanabilir dumbell al zamanla artır ağırlıkları

0|0
    0|0
    • 1ay

O kadar çok ağırlık alıcak para yok

• kg zıyada sık sık calısman lazım vvede duzenlı

0|0
    0|0
    • 1ay

Haftada 3 gün çalışıyodum

• 1ay

sadece dumblle alıscaksan gunu 3 e ayır bence sabah ogle aksam dıe 3 set yap yeter hem yorucu olmaz hem sureklı olur

• 1ay

8kiloyu rahat kaldırıyodum bölmeme gerek kalmıyodu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...