Sizce bunu yapmalı mıyım ??

ayrıldığımız sevgilimin hocasına mesaj atıcam bizi barıştırın yeterki ben oraya bile gelirim dicem belki acizlik belki başka Bşey ama benden ayrılırken beni sevdiğini ve bir kızgınlıkla bitirdiğini unutmak için elinden geleni yaptığını çok iyi biliyorum .onu çok özlüyorum ayrılalı 15gün oldu hep ben aradım o aramadı hiç.şu an tatilde ailesinin evine geçince hocasının yanına gitmeyi ve onu oraya çağırmayı düşünüyorum sizce doğru olur mu ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkideki gücünü yitirirsin ve bir aşama sonrası yalvarmak gibi duruyor bir erkek olarak bunu yapmanı tavsiye etmem erkekler geleceklerinde mümkün olduğunca kendilerini yöneten ve onlarında sorumluluklarını sırtından alan insanları isterler. İyi günler

0|0
    0|0
    • zaten benm onu yönetmemden sıkılıp gitti :(

• fazla abartmadan alttan alta yapmalısın herşeyi kendisi karar veriyormuş gibi hissetsin ama sen yavaş yavaş kendi otoriteni kur bu konuda bir erkek pek birşey söyleyemez çünkü alttan alta işlemek bayanların yetenekleri arasında

Erkekler Ne Diyor 3

• SEvdiğiniz ve değer verdiğiniz için uğraşmaya değer. Ama kendi kişiliğinizi de ezmemelisiniz. Zaman bazen tedavi edicidir bazen de yok edici... Umarım sizde tedavi edici olur.

0|0
    0|0
  • Çoluk çocuk bastı ya la burayı.

1|0
    0|0
  • Sewiyrsan yapilmyck sey yok. Acizlik olarak gorme sewiyrsun.inun icin yapiyrsun. Bnce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence doğru olmaz...sen hocasına telefon et..hocası onunla konuşsun..o da ben istemiyorum zaten onu hiç aramadım o beni hep arıyor dese iyi olacağını düşünüyorsan ara

0|0
    0|0
Yükleniyor...