Güvenmek ve aşık olmakla ilgili yorumlarınız...

Bir İnsana nasıl güvenirsinz nerden anlarsınz güvenilir bir insan olup olmadığını bir diğer sorum ise Biriyle çıkıyorsunuz fakat sızı sevıp sevmedıgını bılmıyorsunz nasıl anlarsınız sızı sevdıgını ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Uzun sohbetler sonucunda anlarım. Eğer yalan söylüyorsa mutlaka önceki anlattığından farklı anlatır bazı şeyleri. Bende de maşallah anlatılanları akılda tutma yeteneği var, , zaten yalan söyleyen kişi genelde herkese farklı farklı konuşur, kişisine göre yalanlar farklılaşır. Bir gün başkasına söylediği yalanı sana söylediğini sanar ve sana o yalanı söyler ve işte kırılma noktası o olur. Eğer yüreğime oturan şeyler görmemişsem o kişiye güvenirim, gözüm arkada kalmaz, ama birşeyi yapıyorum ya da yaptım dediği halde ya da yapmadım dediği halde tam tersi ile karşılaşırsam haa evet sevgim hemen tükenmez ama güven gider, ama şans veriririm yine, ama devamlılığını görürsem, bu güvensizlik yavaş yavaş sevgiye de hasar verir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• samimiyetinden dolayı güvenirsin.. güvenilr bir insan olup olmadıgını güvenin kırılınca anlarsın tam olarak. sevgi konusunda da sanırsam zaman göstrir.

0|0
    0|0
  • Sezgilerim o konuda çok gelişmiş. Bilgi değil de hisle anlıyorum karşımdakinin güvenilir olup olmadığını. Birinin beni sevdiğinden emin değilsem neden onunla bir ilişki başlatayım ki?

0|0
    0|0
  • Eğer sevgili olduysam beni sevdiğinden eminimdir.. Şüphe duyduğum biriyle olmaz zaten ..

0|1
    0|0
  • Kalbim eğer onu sevmişse ben ona güvenirim.Beni aldatırsa gerçekten aşıksam tekrar güvenirim.

0|0
    0|0
  • kimseye güvenmiyormm sanırım artık ...

0|0
    0|0
  • aşık olmak zor guvenmekse ımkansız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sevgilim olmuşsa o güveni vermiştir zaten;)

1|0
    0|0
  • hissedersin hissetmiyorsan

zaten hiç bir şey yoktur:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...