Merhaba arkadaşlar bu aralar kafam acayip derecede dolu

babam annemi yıllardır aldatıyordu annemde çocukları için sustu ve çocukları büyüdü fakat durum farklı boyut kazanmaya başladı bu sefer aldattığını gözümüze soka soka gösteriyo dışarda el ele gezerken görenler bize söylüyor ve sonrasında herşeyi anlattı bizde annemize destek çıkıp ayrılmasını istedik elimizde delil ve şahitlerimizde var fakat babam ayrılmak istemediğini ve böyle bir durumda annemide kendinide öldüreceğini söyledi şimdiki durum ise şu kadın babama tekmeyi vurdu vaatlerde bulundu ve yapmadı gerekçesiyle kadın evli ve 45 yaşında çocuğu var babamda varlıklı biri.geçenlerde yemin etti bitti diye fakat öğrendikki kadını tehdit ediyormuş ayrılamazsın kocana söylerim diye sonrasında da kadının bizden daha değerli olduğunu söyledi dün de ablamı dövmek üzere üstüne yürürken gözüm döndü dayanamadım bıçakla kovaladım durumlar fena neyin kafasını yaşıyo bu adam ne yapmalı yardımcı olursanız sevinirim psikolojimiz bozuldu yemin ederim başınızı ağrıttım özürdilerim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• sen git o kadının kocasına söyle.rezil et onları.anneni de çek baba bozuntusundan boşat bir daha yüzüne bakmayın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aynısını şuan bende yasıyorum dün gece annem evi terketti babam resmen annemi kovdu bende anneme destekçiyim bizde yakaladık kaç kere kadını kaç kere dövdüm saysını hatırlamıyorum bu zamanda erkekler eslerini garanti gibi görüp istediklerini yapıyorlar kadınlarsa evlatlrım deyip ses çıkarmıyolar işte bu yüzden olaylar bu seviyeye geliyo çok zor bir durum her ne olursa olsun annen ayrılsın ve sizde annenize sahip çıkın

0|0
    0|0
    • sağlıklı karar verememekten korkuyorum işler çığrından çıkmaya başladı yıllar önce başkasıyla aynı durumu yaşadı ve biz çocuktun annemi hep dövdü şimdi yapamaz tabi.çok kötü bir durum aynı sorun sendede var ve düşüncelerini çok iyi anlayabiliyorum

• seni eklesem bana anlatırmısın ne yapmam gerektiğini

• tabiki ekleyebilirsin biraz geç cevap verdim ama yogundum

• oha bu adama hala sen baba diyorsun öylemi ben olsam bu adamı poliseşikayet eder annemden ailemden uzak tutardım .!

0|0
    0|0
    • nefret ediyorum ondan

• ozaman sana bikaçşey sorsam olurmu sen bilirsin

• sor sor valla elimden geldiğince yardımcı olmak isterim

• Estağfurullah . Allah yardımcınız olsun . Annenin abisi falan yok mu ?

Tek başınıza nasıl kalkacaksınız işin altından

0|0
    0|1
    • abileri samsunda biz istanbulda yaşıyoruz orayada yollamam ben bakarım mahkeme doğru karar verirse anneminde durumu iyi olur

• Benim ailemdede buna benzer şeyler oldu.. Tam aynısı olmasada aldatma aldatmadır. Gözümüze soka soka aldattı.. Onun daha değerli olduğunu söyledi. Hatta çocuklarını bile reddetti. Ama ayrılmaya gelince ayrılmak istemedi. Niyeee? O insanda evli. Pislikler! Sen sakin olmaya çalış bu olaydan ne kadar az etkilenirsen bilinçaltına etkisi o kadar az olur. Kendini düşün. O adamı terkedin! Biz terkettik. O yokken evi taşıdık.

0|0
    0|0
    • benim hayallerim vardı onunla ben ona çok para kazanması için yol gösterdim nitekimde öyle oldu parayı görünce aklıda fikride değişti belkide benim yüzümden ayrılmaları ve mahkemece gerekli olan neyse onların olması en makulu galiba

• kimse dönüp suratına bakmıyo zaten 55 yaşında 10 yıl bile sürmez beraber yaşasa ne olur aileyi düşünemeyecek kadar aptalmı da yıkıyor.yaşlancak ve ilerde ne yapacak bunları ben düşünüyorum o nasıl düşünemez onu anlamıyorum

• Aptal oluyorlar işte ne yapacaksın..

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu Islami bir toplumda normal. Erkekler artik ben Erkekim benim 4 karim olabilir modunda ve istedikleri gibi aldatiyorlar.

Müslüman olmayan ülkelerde böyle bir rezalet yok.

Annen bosansin. Sanirim Polisin bu konu hakkinda artik degisik bir koruma Programlarida var.

Emniyete gidip bir arastirin bu durumda ne yapabilirsiniz niye.

0|0
    1|1
    • neden bizim milletimiz doymaz onu anlamış değilim üstelik 55 yaşında

• Kardeşim iselamada bir kere zina denen bir olay var bu söylediğin olayla islamın ne alakasın islama göre zaten evli bir kadınla nasıl birlikte olabilirsin çok eşlilikle aldatmanın farkını anlayamışsın daha

• Biliyorum ne demek istedigini ... Ama bu insanlar Zina'yi ilgilendirmiyor. Sadece isine yarayan kisminya bakiyorlar.

Ve hepsi Zina yapiyor niye birsey yok ortada, altimdakinin örnek olarak Imam nikahli.

• Bizdede bunun daha ilerisi var.. imam nikahı kıymışlar bide utanmadan.. kavga ettik evden kovulan ben oldum ama boş.. artık birine zarar vericem diye evi terkettim bir hafta gelmedim bir hafta sonra kendisi sabahları dışarlardan topluyodu beni.. sende utanma yok diyo.. kendilerinde varmış gibi.. herşey bitti diyor ama huylu huyundan vazgeçmez hala görüşüyolar yakalıyorumda görüştüklerini ama huzur kaçırmamak için hiç bişi demiyorum sessiz kalıyorum..

0|0
    0|0
    • git bu evden dedim sen git dedi ama mahkemede alcam yarısını anneme vercem okadar kahrını çekti paşalar gibi yaşasın şimdi kadın düşünmekten beyninde tümör çıktı yazık günahya utanmasa ölmesini bekliyodum dicek zaten hareketleriylede belli ediyodu taaki doktor çok iyiye gidiyor diyene kadar zaten ne olduysa ondan sonra başladı herşey insan bazen sonunu düşünemiyor

• bizdede öyle kadın ister istemez düşünüyo.. tüm gün evin içinde durmadan düşünüyo. evde hep bir tatsızlık var. bizimki istediği zaman gidebilir tüm herşey bana ait zaten ev iş yeri arsa dükkan.kendisine söyledim git diye.sen kimsin beni konuyosn dedi.. beni evden kovdu kardeşlerim annem var diye ses etmedim. çıktım gittim sonra kendisi pişman olup peşimden adam bile gönderdi en son kendisi gelip aldı.

• senin o baban adam olmaz kusura bakmada huylu huyundan vazgeçmez boşansın annen hepiniz bırakın gitsin kıymetinizi bilsin

0|0
    0|0
    • aayrıldıktan sonra kıymetimizi bilse nolcak yıllarca kötü dediğimiz akrabalar bugün teselli ediyo bizi doğruymuş insan babasına bile güvenmemeliymiş

• iyi dileklerin için çok sağol allah razı olsun

• sendende allah razı olsun

Yükleniyor...