Talisca'nın sakatlanması beşiktaşı nasıl etkiler?

Evet Talisca 3 ay sahalardan uzak kalacak. Caner Erkinden sonra beşiktaşa ikinci şok oldu bu. Peki skora katkısı olan bu oyuncunun yokluğu beşiktaşı nasıl etkiler?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• olumsuz yonde

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sahada yok gibi görünen ama iş yapan adamlardan biri talisca, yokluğu kötü olacak tabiki de, ayrıca Aras ta 2 ay yok, necip 3 hafta, en kötüsakatlık ise kesinlikle caner erkin oldu, çok özel bir adamdı, yeri dolmuyor maalesef, Fabri-Gönül-Marcelo-Tosic-Adriano-Atiba-Tolgay-Oğuzhan-Kerim-Queresma-Aboubakar ideal 11 olur artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 mu ay Allahim kan sekerim gitti

0|0
    0|0
  • kötü etkiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Formda iki oyuncunun birden sakatlanması iyi olmadi. Talisca ikinci yarıya yetişecek. İlk yarıyı Oğuzhan Gökhan İnler Atiba ve Tolgay idare etse de yokluğunu ararız. Bu sakatlıklar sonrası birkaç sakatlık daha olursa ligde uçurum kapanıp daha çekişmeli olabilir , aksi halde Beşiktaş in şampiyonluk oranı 1.50 lerde gezerdi

0|0
    0|0
  • Canerin yedeği adrianoudu sanırım orada problem olmaz taliscanın yerine sakatlıktan dönen oğuzhan var tolgay var onuda geçtim gökhan inler gibi tecrübeli bir isim var bence oralar çokta problem olmaz forvet kadar

0|0
    0|0
    • 1ay

O saydığın isimlerin skora katkısıyla Talisca'nın katkısı aynı mı?

• 1ay

Tolgay gibi ayaklarına hakim bir adam gökhan inler gibi avrupa tecrübesi olan adam ve oğuzhandan bahsediyoruz orada problem yaşamazlar ama dün ki maçta forvet kısmını beğenmedim

• etkiler tabi

0|0
    0|1
  • kotu etkiler

0|0
    0|0
  • Beşiktaşımız cenabet mi geziyor anlamadım bir tersliktir gidiyor :/
    eksikler hissedilir hiç hissedilmez demiyelim yani

0|0
    0|1
Yükleniyor...