Adana-G. Saray maçında olası bir hakem müdahalesi veya vakası bekliyor musunuz?

Bugün Adana-G. Saray maçında bir hakem vakası bekliyor musunuz?

• Hata bekliyorum
    58% (7)45% (35)47% (42)Oy Ver
  • Temiz maç olur
    42% (5)55% (43)53% (48)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Gol tartışmalı ve son dakika semihin yaptığı net faul göçek yine yaptı yapacağını

0|1
4|18

En İyi Kız Görüşü

• şikesaray olunca sahada arbede kavga küfür bekleyeceksin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu sene Galatasaraya alehine hakem hataları çok oluyor geçen hafta verilmeyen penaltı gibi ama bunları aştık artık inş dünde dediğim gibi bundan sonra güzel yönetirler hata olabilir ama gördüğün pozizyona bildiğin poziziyona vereceksin.

1|2
    0|3
  • Olursa sasirmam

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı hakemler yine bir hinlik peşinde olabilir.

0|2
    0|3
  • penaltımızı vermedi maçın başında

0|3
    0|0
  • Tribünde olucam hakem bizim aleyhimize hata yaparsa kafasına bozuk parayı yer. Hakem hüseyin göçek'in cinconlu olduğunu tüm türkiye biliyor zaten gsnin lehine hata yaparsa kasıtlı yapmış demektir

0|1
    0|1
    • 1ay

Son dakika vermedi net faulu

• Temiz maç olacağını düşünüyorum. Stadyumda olacağım umarim temiz bir maç olurda tuttuğum takımla şehrimin takımının mücadelesinde güzel bir maç izlerim

0|1
    0|0
  • temiz maç oldu olmasına da..
    dün akşamki rezalet neydi hala çözmedim..

0|0
    0|0
  • bilmiyorum da bir gs li olarak söylüyorum son dakikalarda kalenin yakınlarında futbolcuya arkadan bir müdale yapıldı ve hakem devam ettirdi bence adanasporun faulu verilmedi sanki

0|0
    0|1
  • ya fanatigim ama bu dıbbına halay çektigim hakemleri huzunden izlemeyi bıraktım tabi bazı gunler izliyorum :D bu sene kupa bizde :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

#FutbolaHayır

0|0
    0|0
  • antalya maçında olduğu gibi olur.

0|1
    0|0
  • beklemiyorum

0|0
    0|0
  • hata her zaman olur yeterki kasıt veya eyyam olmasın

0|0
    0|0
    • 1ay

Kasıtlı hata sordum

• 1ay

sen yani kasıt olur durumuna girmişin bilinç altından peki sence niye olur yani seni böyle düşünceye sokan şey ne nende böyle bir şey yapma gereğini duyarlar yaparlarsa

• Hayır tabiki hayırdır

0|0
    0|0
  • Büyükleri korurlar işin raconu böyle malesef...

0|0
    0|0
  • Hakem macin icinde mutlaka olur heleki b

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • benim sorumu kopyalayıp sormuşsun kendin ol biraz :D
    temiz maç olur federasyon bizim değil beşiktaşın arka bahçesidir bunu unutma

0|4
    1|3
    • 1ay

Sen kimsin yaprağım :) Federasyon yıllardır size çalışıyor bilmiyoruz sanki

• 1ay

gs taraftarıyım severım takımımı ama besiktasa arka bahçe demek kimsenın haddi değil

• 1ay

@Enternasyonel kendi görüşün bu , bu da benim kendi görüşüm ve gördüklerim had meselesi değil mevzu her şey konuşulabilir her konudada görüş söylenebilir

Yükleniyor...