Anlayabilir misiniz?

sosyal ortamlarda gördüğünüz ( sosyal ağda buna dahil ) her zaman muhabbet içinde olduğunuz bir kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlar mısınız? bu çok zor ve anlaşılmaz bir durum mudur? anladığınız taktirde tavrınız ne olur-oluyor?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu zamana kadar hiç yanılmadım. hal ve hareketleri bakışları kendini ele verir zaten . bana karşı olan ilgisini anladıgım zaman eger bende ondan hoşlanıyorsam aynı şekilde karşılık veririm ona daha yakın olmaya çalışırım . eger ben ondan hoşlanmıyorsam ya da onunla olmak istemiyorsam muhabbeti keserim ondan uzaklaşmaya çalışırım onunla olmak istemedigimi belli etmeye çalışırım anlamıyorsada davul zurna zaz :)

0|0
    0|0
    • ne ileri ne geri bir durum.muhabbet ediyoruz ama artı bir ilgisi yok.konuşması,içtenliği gayet samimi.muhabbetide kesmiyor.ileri bir şeyde demiyor.:/

• o zaman boş şans sana :)

• teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 6

• anlarım her türlü.. fakat sana anlatmam :D

0|0
    0|0
  • %78 karşımdakinin konuşma ayrıntılarından ne durumda ve psikolojide olduğunu anlar ve nabza göre şerbet veririm.

Oda bunun farkındadır.

0|0
    0|0
    • fena sayılmam ama her zaman anlaşılmıyor o.

• o konuda ikimizde iyi olabiliyoruz.ve ben bunu abartıp çok belli etmekten korkuyorum:/ soubetimi sınırlamak istiyorum bu yüzden de.

• O artık sizin aranızda bir şey.

• Sosyal ağda yazışarak bazıları yalan söylediğinden kimse anlayamaz.Ama genelde anlarım.Yüzyüze ise kesin anlarım

0|0
    0|0
    • samimice konuştuğun ve her şeyiyle emin olduğun birisi kastım.

• Genelde söylemem çünkü kızlara dersen ki benden hoşlanıyorsun dimi diye,ya da benden hoşlanıyor musun diye.Kız psikolojisidir reddeder(sevse bile)Söylemem ben de içimde tutarım.Eğer kız hoşuma gitmişse adım atarım.Gitmemişse arkadaş olarak kalırım.Tiksiniyorsam uzaklaşırım ondan

• ne düşüneyim bilemedim.

• internette segilerin yanıldığını öğrendim ondan internette olursa siklemem.

0|0
    0|0
  • daha anlayamadıhhh:DDD

0|0
    0|0
  • ben hemen anlarım, ve tavrımı ona belli ederim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...