Vücut geliştirme ve kadınlar... Ne yapsınlar da ilgi çekici bir anatomik vitrinleri olsun bu adamların?

Merhaba.. Yine, kadın-erkek ilişkilerinde, hakkında çok konuşulan bir konu ile sizlerleyiz efendim..

Hemen hemen, her Türk Genci'nde bulunan ''abi kızlar bakmıyor yaae, badi yapayım, tosun gibi olayım'' konusunu irdeliyoruz bu akşam..

Çöp gibi kolları olan, üflesen uçacak gibi görünen ve/veya göbeği yatınca yana devrilen beyler özellikle dikkat etsinler bu başlığa.

Düz mantıkta, fit/hafif kaslı bir erkek vücudu, çoğu kadın için idealdir. Fakat, kadınlardan sağda-solda/rutin hayat ve ortamlarda öyle şeyler duyuyorum ki, neredeyse ''fit'' görünmek iticilik ile eşdeğer:

- Iyy, ben kaslı erkek sevmem!

- Balkonsuz erkeğe erkek demem.

- Ay bu kurudöt. Poposu küçük erkeği sevmem.

- Erkeğin elleri büyük/çirkin olmalı

- O omuzlar ne öyle be! Kapılardan geçmez. Iyy..

- Ay bunun beli çok ince.

- Baklava sevmem. Üzerine yatmalık yastık gibi olmalı göbek.

Kendi fiziğine yatırım yapmanın eşiğinde bulunan erkeklerin sesi olup, soruyorum size.

''Ne kadar şişsinler, nasıl yapsınlar, ne kadar yapsınlar, nasıl bir yol izlesinler de, ilgi çekici/kendini iyi hissetirici bir anatomik vitrinleri olsun bu adamların?''

link

0|0
39|19

En İyi Kız Görüşü

• hepsi fazla gerek yok bu kadarına ama seçenekler birtek bunlar ise 1 diyorum bende.

bence öyle konuşan kadınlarda da bir sorun vardır koca popolu diyeti sporu sevmeyen tiplerdir veya erkek benden çirkin olsun da aldatma riski azalsın veya kıymetimi bilsin tarzı nafile düşünceleri vardır.

benim yanıma yakıştırdığım 1,77-1,85 aralığında göbeksiz,kılsız,bakımlı kesinlikle üçgen olmayan,fit ne şişman ne zayıf ikisinin arası,e birazda kaslı olan tiptir.

ne var ki seçilen adam bu kriterlere göre seçilmiyor gönül pekala göbekli de sevebiliyor 1,72 de sevebiliyor :) sevince de bunlar önemini büyük ölçüde yitiriyor.

özeleştirin ve çabanı takdir ediyorum :) zira karşısındaki kadından dik ve iri göğüs güzel kalça güzel bacak ince bel bekleyen ama kendine bakmayan türk erkeğine (çoğu) kadınlar vücut açısından baksaydın muhtemelen çoğu sevgilisiz eşsiz partnersiz kalırdı :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 38

• 5. linki açmamalıydım :S psikolojim bozuldu :((

1. linke göbek ekleyelim, kıl serpiştirelim, kafayı kesip link bunun kafayı yapıştıralım (kulaklar kepçe, düzeltelim), omuzlar biraz daha genişletelim, yanakları hafif dolgunlaştıralım, popo hafif kalkık olsun (haniz buz pateni yapanlarınki gibi ;) ) hımmm bu kadarcık yani, çokmu şimdi bu çokmu...

0|0
    0|0
  • güzel bi soru ama önce zekası ilgilendirir beni sonra tipe bakarım iri yarı sevmem 1.70 ten uzun olmasın çok zayıf olmasın isterim sarışın mavi gözlü olmasın

0|2
    0|1
  • kızlara iyi görünmek için çaba harcayarak kas yapan erkek sıradanlığı yerine

kütüphanede marjinallik için çabalayan sıradanlık daha giderlidir

beyin kasları olan erkekler candır

linkler tırt 10 üzerinden puanlarsak vasatın altında -1 1.link kötünün iyisi bro

2|2
    0|1
  • kas olsun tabi de o linkler ne allasen o kadar olmasın

kat kat kas yumağı olmaya gerek yok ama göğsü, kolu sert olsa fena olmaz

0|1
    0|0
  • normal olsun. kasli olmasi gerekmiyor. yag tulumu olmasin mümkünse.

kargoyla kac günde gelir?

3|3
    0|0
  • illa bu 5liden seçim zorunluysa 1. olsun o bile fazla diğerleri elensin. mümkünse 1.in daha az çalışmışı olsun damarlar çıkmasın

0|1
    0|1
  • Birinci link süper *__* :D

Benim askimda cok zayiftii.. ama bu dereceye dogru gelmek icin cabaliyor :D ve baya iyi gidiyor :))

Ilk asik oldugum zamanlar coook zayifti.. 1,82 boy ile 66 kg felandi.. simdilik 9 kg aldi, spor yaparak felan.. kaslar tam begendigim yönde ilerlioo :) Ve benim icin bu kadar caba sarf etmesi cok hosuma gidio :P Ha, daha önce asik degilmiydim? asiktim, ama simdi ise.. bilmiorum:D daha cok begeniyorum onu :P

0|1
    0|1
  • kas olmalı, ben bayılırım kaslı boylu poslu erkeğe ama çokta abartmamalı, kas ve göbek dengesini kurmasını bilmeli o kadar fit olucam die kasmamalı yani, benim şahsi beğenim bu şekilde : )

0|1
    0|0
  • böööööğğğğğğğğğğğğ midem kalktıı bee ulan bana trilyon verseler bunlarla elele bile tutuşmam :))))))

birtek 1 numara iyiydi

0|1
    0|0
  • itinayla hazırlanmış bu soru için maalesef hiçbiri diyeceğim.sağlıklı bir vücut yeterli.onunla daha uzun yaşayabilmek için...

0|1
    0|0
  • sonuncu linkteki hulk sanırım (=

1|2
    0|0
  • Resimlerden ilki -çok çekici olmasa da- fena değil ama adam hiç tipim değil...erkeklerimiz azıcık kassalar yeter. Ben geniş omuz seviyorum, baklavadan hoşlanmam, çırpı hiç sevmem, bir de poposu yuvarlak ve yayvan olmasın çok itici...

0|1
    0|0
  • Kişiye göre değişir işte.

Güzellik görecelidir sonuçta.

Mesela bazı erkekler basenli, balık etli, büyük göğüsleri olan kızları severken,

bazı erkekler ise zayıf,küçük göğüslü,ince bacakları olan kızları sever.

link bu iyiymiş. Kollarındakiler birazcık fazla gibi. Ama o da kendini kastığı içindir. adonis kası harika.

0|1
    0|0
  • hepsi birbirinden iğrenç en iyi 1 o da abartı bence ..

0|1
    0|0
  • bence aşk ve beğeni kişiden kişiye değiştiği gibi görsel zevk ve vitrinlik moduda değişir önce kızı bulun hoslandıgını garanti edin sonra istediği şekle girin eger cok önemliyse ki aşık olmussa hiç sanmam

0|1
    0|0
  • quiksilver bu konuda takdir ettiğim bir arkadaşımızdır.

0|1
    0|1
  • insan yalnız olunca bunlara kafa yoruyo demek.yazık çok da gençti.

olum bu fotolar ne bööyyğğkk.

2|2
    0|2
  • ben olabilidiğince kas seviyorum..arnold falan gibi de seviyorum, ama yapay birşeyler yaptığını bilmemeliyim, bbana söylememeli

0|1
    0|1
  • 1. ideal bence, hatta biraz daha az bile olabilir ama fazlası gereksiz, itici görünüyor. Yalnız o yastık gibi göbekten hoşlanan kadının estetik anlayışını da sorgulamadan edemeyeceğim.

0|1
    0|0
  • 1. iyi yeter o kadar abartmayın biraz kas yeter göbekli olmasın kılı olmasın biraz kas tamamdır

sonuncu gerçek olamaz değil mi?

0|1
    0|0
  • Benim hosuma böylesi gidiyor : link

0|1
    0|1
  • hiç biri hoş değil sporcu tipi olsun bunlar şiş sadece tenisci yada voleybolcu erkeklerin 10 numara vctlrı vardır

0|1
    0|1
  • 5 benim olsun 5 lira fazla olsun. link çok yakışıcaz eminim.

0|1
    0|1
  • Kaslı erkek severim 1. link. Tek sevmediğim zayıf cılız omuzları düşük bir vücut. Omuzlar dik olmalı.

0|1
    0|1
  • Pek fizige takilmiyorum acikcasi. O linkler igrenc ama.

0|2
    0|0
    • Bak işte mesela görüyor musun, bunu soruyorum işte.. O kadar adam var ki böyle olmak için uğraşan..

Yani aslında beyhude bir çaba mı bu? Cidden hiç bir esprisi yok, hatta itici mi en hafif kaslı erkekler bile?

• Evet ben de goruyorum, buyuk bir hirsla yapiyorlar hemde. Birinci linktekinin insansi tarafi var en azindan, bence en en en fazla oyle olmali illa olacaksa ondan ilerisi cok itici. Yani evet, bosuna bu kadar caba.

• Onlar igrenc yaa:)

0|2
    0|1
  • kalplerimizi geliştirsek daha makul bir gelişim olurdu

0|1
    0|0
  • Kas az olsun.Fazlası abartı ve kötü duruyor.

0|1
    0|0
  • Fazla dış görünüşe takan biri değilim. Ama şöyle hafif dolgun poposu olursa sevinirim. Çok tatlı.

0|2
    0|3
  • 1. iyi. ama şu göğüs kıllarından toptan kurtulsunlar...

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 19

• linklerdeki bazı fotolar abartı..ama bu iişler zaten kolay olmuyor...lakin hafif fitness iyidir..vücuda yatırımda iyi bişeydir...spor candır:D

0|1
    0|0
  • ben 3 numaranın karın ve göğüs kası 1 numaranın adonis ve kolun olduğu bi vucut olsun yeter derdim ama her zaman daha fazlasını istiyor insan.Bide kızlar hayvan gibi kas yapmayın diyor hepsi kas istiyor erkekte istemiyorum diyen yalan söylüyor bana göre yada neyse...

0|1
    0|0
  • Bakıyorumda herkes elindekiyle yetinme konusunda evrilmiş bu hususta. Kızlar biliyorlar ki kaslı bir vücut kadın erkek herkesin ilgisini üzerine toplar. Simetrik ve orantılıysa bu ilgi pozitiftir elbette. Yanında sönük kalacaklarını bildikleri için bu fizik rahatsızlık verir. Koca selülitli bir popo, Koca göbek , selülitli bacaklar sahibine daha çok rahatsızlık verir. Nasıl bu kadar emin mi konuşuyorum çünkü kaslıyım. Hiçte azımsanamayak kadar hem de. Gerek tanımadığım insanların bakışları ve yaklaşımları gerekse eski kız arkadaşlarımın yaklaşımları bu söylediklerimi destekler nitelikteydi hep.

0|1
    0|0
    • Yani, değil mi.

Ben de kaslıyım. Bir ortama girince, direkt bicepslerime kayıyor milletin gözleri.. :))

• kaslı ya da en azından vücudun her zaman gideri vardır.hiç kimse beğenmese senin gibi spor salonunda spor yapan hoş vücutlu kızlar beğenir :D öbürlerini salla zaten ..

0|1
    0|0
  • insanlar çeşit çeşittir bayana göre erkek erkeğe göre bayan vardır.

0|1
    0|0
  • 1 iyidir hacı, çok kas göz çıkarır :D

0|1
    0|0
  • Bunlar ne mutant gibi...

Orantısız kastan nefret ediyorum.

0|2
    0|0
  • Birincisi : Kızlara hoş görünmek için kılımı kıpırdatmam mümkünse oldugu gibi beğensinler,ki oldugu da zaten bu fotoğraflar kadar iri kaslı olmasada iri yapılı bir adamdır.

İkincisi : Kadınlara hoş görünmek için kas yapacağıma mantıklı,konuşmayı bilen ve insan canlısı bir adam olmak tercihimdir.

Üç : Ya bu sonuncusu belki biraz ağır olacak yada sen kimsin diyeceksiniz ama , Ne benim kızlara hoş görünmek gibi bir çabam var nede başkalarının olsun isterim,insan gözlerine baktığında birşeyler hissetmediği birisinin kaslı vücuduna,yada bol kıvrımlı vücuduna vurulduğu sürece duygular bir hiçtir.

0|0
    0|0
  • kemik ve vucut yapisina gore spor yapmali insan, omuz kemigi dar adam omuza yuklenince sadece komik duruyor ki :)

0|1
    0|0
  • Linkleri görünce erkekliğimden soğudum...

Ama hiç bugüne kadar kaslı olsan keşke diğen bir kız ilede karşılaşmadım :) Yumurta kadar kasımız olsada ayva göbeğimiz çıksada beğenen beğeniyor arkadaş :)

0|1
    0|0
  • Tek başına kas pek bir işe yaramaz sanırım. Biraz beyin de olmalı sanki.. :)

0|1
    0|0
  • kızlarımız volkan demirel modeli bişey istiyolar:) kalçasına biten kız arkadaşlarım var benim:)

0|1
    0|0
  • 5.linkteki adam arkadaki taşların arasına kıvrılsa kimse farketmeyecek

0|1
    0|0
  • 1. linkteki foto mu kaldırır mısınız rica etsem.

0|1
    0|0
  • 5. deki gibi olsam, 10 kişilik orduyu tek başıma döverdim :)

0|1
    0|0
  • Sadece yüzerek en ideal vücut şekli sağlanabilmekte...Hem herkes ideal vücut ölçülerinde olacak diye bir kaide yok, zaten olamaz da.. Erkekler benim değerlerimi örnek alabilir.. kih.. kih.. kih..

0|0
    0|0
  • valla 7 aydır gelstryrm manken kası tarzı cok solyrm antrmanda artık eletsryrlasada yuhh. bıde turkıyedeyız sankı her yer seksı adam dolu gıbı elestryrlar. ayı gıbı olanlar ıcın anladıkda yanı bızede yapmasınlar.

0|0
    0|0
  • bir iyidir :D

bende başlasam iyi olacak :D

0|0
    0|0
  • 1.vücut tipi iyidir...ama sayı arttıkça vücutlarda iğrençleşmiş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...