Sporcular gelsin bir sizce bu işe yararmı kalça içi?

Sporcular gelsin bir sizce bu işe yararmı kalça içi?
İyimi yani?

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• yarar da ağırlıkla da yapabilirsin, spor öncesi hayvansal protein tüketmen lazım işte kas geliştirmeye çalıştığını unutma yani :) ama bence yapamicaksın :D evde olmaz o iş spor salonuna git, bir de bunları yapıp bir ay sonra bıraktığında bir bokuna yaramicak hayatın boyunca spora devam etmen lazım

0|0
    0|0
    • 1ay

4 ay sonra yazılıcam

• 1ay

Yağlamak iatemiyorum ustumu giyinemem o zaman heemn

• 1ay

krem sür giyinirsin o zaman :D insan alışıyor bir süre sonra :D

Erkekler Ne Diyor 7

• İllaki işe yarayacaktır.

0|0
    0|0
  • yaramaz, ağırlıksız squat yapmak ısınmaktır. istediğin kadar tekrarı arttır olmaz. yapacağın şey ağırlıkla yapmak, böylece kas kütlesini büyütürsün yağ yakarsın ve popo belirginleşir.

0|0
    0|0
    • 1ay

ağrılıkla nasıl yapıcam evde

• yaramaz

0|0
    0|0
  • Bir günde 100 200 squat nedir çok faydasını görmessin boşuna kürek çekmek gibi olsın 1 ayını böyle geçirme düz bar + ağırlık plakaları al evde günde 5x10 yap zamanla ağırlıkları arttırırsın

0|0
    0|0
    • 1ay

Anlamadım. ne demek istediğini

• 1ay

Bu program işe yaramaz yani ağırlıklarla çalışırsan daha faydalı olur ya da spor salonunada yazılabilirsin

• yarar

0|0
    0|0
  • Spor geçmişin?

0|0
    0|0
    • 1ay

Sadece koşı

• 1ay

Başlangıc olarak 15-20 tekrar 3-4 set normaldir tamam doğru fakat sonları çok abartılı sen böyle başla bence devamında potansiyeline göre artışları kendin belirlersin. Squat muazzam bir harekettir ona da tamam ama yalın olarak da yapma leg extension, curl, abduction, hip abduction vs. ekle daha da verim alırsın.

• Sen kac beden kalca istionki

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim kalça 95 zatende ben dirilesmesini istiyorm

• 1ay

Evlenincemi?

• 1ay

Evett

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...