Fenerbahce gerçekten şike yaptı mı?

Galatasaray , Fenerbahce , Besiktas hangisinin taraftarı olduğunuz önemli değil. Tek merak ettiğim Fenerbahce şike yaptı mı?

Güncellemeler:
1ay 1907li kullanıcı adları hepsi yapmadı diyor.. Sevebilirsiniz ama marifet kusurlarıyla sevmek arkadaşlar lütfen :)

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük takımlarının hepsinin yaptığını düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence Fenerbahçe şike yaptı hatta açık bence yaptığı tüm dünyada da yankılandı ses getirdi bu olay.

0|0
    0|1
  • tamam yaptı hatta dünyanın en şikeci lekeli kulübü fenerbahce

0|0
    0|0
    • 1ay

👏👏👏👏👏👏

• 1ay

Yoo ben zaten mutluydum şike yaptığınız falan belliydi ama ısrarla yapmadık yapmadık diyodunuz bir kacınızın ağzından yaptık çıktı sonunda dediğim gibi sadece kusursuzsa sevilmez fbxncn

• 1ay

ben sana bir şey diyimmi öncelikle o an için yaptımı yapmadımı tam bilemem kimsede tam bilemez ama şunu diyim fenerbahce şike yapmıştır illaki vede yapmadım diyen yalan söyler vede son olarak şunu diyim bu ülkede temiz yok dedim ya ama en temizi kim diyorsan adın kadar emin ol fenerbahcedir

• Yaptı ve şikeye yandaşçı olsun die gs bjk ts yede suç atan kişilerde olabilir oluyorda zaten !

0|1
    0|1
  • Yaptı

0|0
    0|0
  • Hepsi yaptı merak etme şike yapmayan takım yoktur işin içinde para var sonuçta kapitalizm işte :)

0|0
    0|0
    • 1ay

En çok yapan ve yapmaya devam eden hangisi peki?

• 1ay

En çok yapanı bilemem o konuda duygusal olup fener derim :) ama çıkarları doğrultusunda hala yapıyorlar sonuçta milyonlar donuyor bunun uzerinden

• 1ay

İşin ilginç tarafı ben fener yazdım V yokdum fene kendi r yapmıs bunuda bir daha denemk için yazdım fener

• Hayır

0|0
    0|0
  • yaptı

0|0
    0|0
  • Yapmadı

0|0
    0|0
  • Yapmadı

0|0
    0|0
  • Öyle bir yaptı ki

0|0
    0|1
  • Fener de yaptı, Bjk de yaptı Trabzon da yaptı Gs da yaptı kimse maval okumasın yok yere..

0|0
    0|0
    • 1ay

En çok yapan hangisi o zaman?

• 1ay

Peki o zaman hakemi hangisi satın alıyor? En yakın zamanda hakemi kim satın aldı mesela?

• 1ay

Fenerli olarak söylüyorum Konya-Fener maçının hakemi..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...