Protein tozu ne zaman kullanılmaya başlanır?

6 gün oldu fitness a başlayalı toz ne zaman alınmalı sizce?protein tozu ne zaman kullanılmaya başlanır?
vücudum da şu an bu halde ☺️

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Fiziğin gayet güzel :) protein tozunu hemen almamanı tavsiye ederim önce bir kaç ay gitmelisin

0|1
    0|0
    • 1ay

teşşekür ederim ☺️ sebebi ne peki şunu bir öğrenebilsem 😅

• 1ay

Tabi be protein :D gidip içsem mi ki diye düşünmedim değil ahaha

• 1ay

😂😂😂😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım protein tozunu şu kadar ay sonra sonra kullan olayı bildiğin hurafe dir bunun bunun zamanı olmaz ilaç değilki vakti olsun sporda ( tüm sporlar iÇin geçerlidir) en önemli şey uyku düzeni ve beslenmedir ha burda devreye girer protein tozu besin takviyesidir sonuçta sorunun cevabı şu ne zaman paran varsa o zaman al

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erken alınmıyor diye biliyorum bunu spor hocana danışmalısın

0|0
    0|0
    • 1ay

ılginç bir yer gittiğim yerde hoca falan yok herkes bireysel😂

• 1ay

O zaman degistirmeni tavsiye ederim bilinçsizce yapılan spor faydadan çok zarar yapabilir kendine bir zararın dokunabilir

• En az 3 ay spordan sonra

0|0
    0|0
    • 1ay

neden 3 ay

• 1ay

Neden 3 ay acıklayayim ben vucut alısılmısın dısında bir faaliyet gösteriyor ve buda kasların gelişimini saglıyor bu gelişim ise ilk 3 ay içinde tepe noktası sayılır tabi ki bu sadece yeni baslayanlar için 3 ay gectikten sonra vucudun büyümesi yavaslıyor ve dısarıdan besin alma ihtiyacı duyuyor büyümek ve kas yapmak onun için 3 aydan sonra dedi diye tahmin ediyorum illaki protein alıcaksın diye birsey de yok tabii ki günlük protein miktarını karsıladıgın taktirde her harükalde büyürsün

Erkekler Ne Diyor 8

• Spor hocası yok mu orda ona danışsan? Daha erken kullanmak için.

0|0
    0|0
  • Toz kullanmanın mantığı şudur. Tozlarda protein bulunur aslında senin proteini etten alman lazım eğer etten almazsan takviye olarak toz kullanmalısın vücut geliştirmede en önemlisi diyet programındır salonda çalışmak %30 civarında işine yarar.

0|0
    0|0
  • belli bir süresi yok bu işin. istediğin zaman kullanabilirsin. ama dozunu kaçırmadan

0|0
    0|0
    • 1ay

ya 3 ay yazıyolar 1 sene diyolar bir sıkıntı olmaz dimi

• 1ay

evet proteinin yanında bir miktar karbonhidrat, enerji gibi maddeler var. ama bu zaten normal bir insanın tükettiği bir şey değil ki. sen spor yapıyosan, vücudun bunlara ihtiyaç duyuyo. kasların gelişiminde ve onarımında kullanıyosun. yani oturduğun yerde protein tozu içmiyosun. valla sen bilirsin. ama dediğim gibi. ben belli bir süre beklemedim

• 1ay

eyvallah😊

• Protein tozunu ne zaman alıcağın fark etmez başladığın gün bile kullanabilirsin sonuçta içeriğinde proteinden öte bir şey yok

0|0
    0|0
  • toz takviyedir zamanla normal beslendiğin ürünlerdeki protein oranları sana yetmeyecek mecbur toz bca vb ürünler alıcaksın

1|0
    0|0
  • bazıları 1 sene sonra

0|0
    0|0
  • En az 6 ay sonra

0|0
    0|0
  • Min 3 ay sonra spordan

0|0
    0|0
Yükleniyor...