Fabri nasıl bir kaleci? Benim kafamda tam bir şey oluşmadı. Sizin görüşleriniz neler?

Fabri nasıl bir kaleci? Benim kafamda tam bir şey oluşmadı. Sizin görüşleriniz neler?Dünde hatalı gol yedi. Fabri nasıl bir kaleci? Benim kafamda tam bir şey oluşmadı. Sizin görüşleriniz neler?

• 1 maç iyi oynadı iyi sandık hepimiz
    25% (1)18% (2)20% (3)Oy Ver
  • Kafamda şüpheler var ama yinede kale emanet edilir
    25% (1)45% (5)40% (6)Oy Ver
  • Dil ve uyum sorunu var ama yersen tabi !
    0% (0)27% (3)20% (3)Oy Ver
  • Tolga Zengin'i arıyoruz Aman yarabbi !
    50% (2)10% (1)20% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Kale kaptanımıza yakışıyor

0|1
    0|0
    • 1ay

Tolgayı dimi üstü çok çabuk çizildi. Burdan herkese sesleniyorum beylerrrrr vefa İstanbul'da sadece bir semt değildir herkes akıllı olsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Komikkk

0|1
    0|0
    • 1ay

neden öyle düşündün çünkü bir maç oynadı herkes göge çıkardı tamamdır dedi burda herkes beşiktaşın kaleci sorunu kapanmıştır falan dendi dünde böyle gol yeyince aklım karıştı açıkcası

Erkekler Ne Diyor 4

• Sağlam kaleci , refleksleri iyi topi oyuna iyi sokuyor. Son 4 lig maçında sadece 1 gol yedi.1 hata kadı kızında da olur. O kadar iyi yönünü görmeyip 1 hatasında soru açan kişi Beşiktaş i agir seviyordur :)

0|1
    0|0
  • Hayırdır bir tane bile iyi seçenek yok? Fabri iyi kaleci sadece çok hızlı ve bu hız başına oluyor. İşte kalede çok riskli hareketler yapıyor, kendine güveniyor arada böyle hatalar oluyor bence düzeltecek kendini.

1|0
    0|0
    • 1ay

ayagında çok top tutup riskli hareket yapıyor ayagından çıkarırken topu doğru adamla buluşturamıyor hayırı bu

• 1ay

Yok hiç te öyle değil gayet benim hoşuma gidiyor bu adam. Evet riskli hareket yaptığı doğru ama tutacağı topu da tutuyor.

• iyi kaleci

0|0
    0|0
  • Dün yediği gol tam anlamıyla komedi:) Oyuncu varken sen ne arıyorsun orada. İyi kaleciler böyle saçma goller yiyebiliyor bazen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...