Pişman olmasını isiyorum

çok seviyorum bana bir zararıda olmadı ama gün geçtikçe ona sinirim artıyor bir yandan arayıp barışmaya çalışmak istiyorum bir yandan da onu pişman edecek günlerimi düşünüyorum mesela çalıştığı yere gitmek ne bilim basit birşey düşündüm farkındayım ama bana bir kaç fikir sunun lütfen yapabileceğim başka bir erkek demeyın ama

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ara barış.sevgiyle çöz.olmazsa sil geç.

0|0
    0|0
    • silip geçmek kolay degıl ama aramakta zor gelıyor

• olsun söyle sen bir şwkilde :SD

• tamam olr :)

Erkekler Ne Diyor 3

• kendine onun sinir olmadığı bir kıyafet al makyajını saçını onun sevdiği gibi yap ve çalıştığı yere git sürekligülümse ona hiç bakma ve birşey demeden çık git işte ozaman aklı gidicek ve sana ulasacak :) dene gör :)

0|0
    0|0
    • denemeye deger benımde dusundugum bu ama ayrı sehırlerdeyız 1 saatlık bır yol sırf ta oraya gıdınce onun ıcın gıttıgımı dusunmez mı ya da bunu dusnup kotu gorebılır mı ?

• yok maalesef

• bırak o zaman ona pişmanlığı zaman ve kader yaşatsın sen hayata ve gülümsemene bak :) hayat çok kısa inadına gül eğlen :))

• O değilde köpek çok tatlıymış.

0|0
    0|0
  • Herkes aşk acısı çekebilir,abartma o kadar.

0|0
    0|0
    • herkes sevdiği kadar acı ceker bunun abartması olmaz

• Herkes aşk acısı çeker,bu kadarı olmaz,bu takıntı.

• duygularımı yoğun yaşayan biriyim diyelim anlamadığın şeyi sorgulamanın doğru olduğun düşünmüyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Burnunun dikine gitmek ne demek ya kendine gore ozgurlugu olamazmi insanin. Ustelik arkadas arkadastir erkek kadin fark edermi? Mantiksizlik ya da hala buyumemis. Seni degistirmek isteyen biri seni oldugun gibi sevmemis ya da sevmiyor. Senden bu nedenle ayrildi ise ve sen onun ayagina gidersen cok cekersin ve istekleri daha da cogalacak unutma, cunku sen ona o kozu verirsen ha bu onu diyorum geliyor bunu diyorum geliyor yapiyor der ve cigrindan cikar sende senlikten cikarsin kendini taniyamaz hale gelirsin guzelim!..

0|0
    0|0
    • sende haklısın bu konuda cok ayrılma gecırdık ama yıne tek ıstedıgı buydu artmadı ıstegı ama artmıyacak dıye de bırsey yok tabı

• kavga sebebiniz neydi ona göre fikir sunayım kim haklı kim haksız

0|0
    0|0
    • ben hiçbirşey yapmadım ama arkasından iş çevirdiğimi düşünüyordu en azından erkek arkadaşımın olmasını bile sorun yapıyordu ıstemıyordu bunu dıle getırdı basımın dıkıne gıdıyormusum ve sımdıye kadar degısmedıysem hıc dgısmezmısım onu dedı ve ayrılmak ıstedı

• Hep ayni bahaneler. Benimki de25 yasindasin cocuk gibi davraniyorsun dedi. Ama ask ona simarmakdi.ben cok sevdiginden emindim 1 ay falan hic yazmadim oncesinde dön öldüm bittim yazardim herkes gibi. Bu sapsalda unuttum onu sanmis. Sonra bir gün orada olacagina emin olduğum yere gittim. Tabiki en guzel halimle. Iceri girdi beni gordu 3 dakika falan durdu ve gitti. Hali perisandi. Aradan 10 dakika gecti iceri tekrar geldi beni aldi ve ciktik.lsende dene. Ne dediyse hepsini unutup geliyor

• aynı sehırde degılız avm de calısıyor gıdebılecegım bır yer dedıgını yapabılırım o sekılde bende 19 yasındayım o 24 sımarıyorum bende bazen hosuna gıtsede bazen delı oluyor dedıgın gıbı baskasına mı sımaracagızneyse unutmaya calısmalıyım belkı de bır yerden sonra

Yükleniyor...