Siz nasıl tepki verirdiniz? Özellikle erkekler

Şimdi yakın bir arkadaşınız ( kız) size gelip başka bir arkadaşının ( bu ben oluyorum :D ) senin sevgilin olup olmadığını sorduğunu söylüyo, üstüne bir de facebooktan ekle tanımaya çalış kızı falan diye israr ettiğini düşünün. Siz kızı 2 kere görmüşsünüz pek muhabbetiniz olmamış ama kim olduğunu biliyorsun ve büyük bir tesadüf falan olmazsa eylüle kadar kızı tekrar göremiceksin. Bu durumda kızla ( yani benimle :D) muhabbet kurar mıydınız, yoksa tanışmadan olur mu filan tersler miydiniz?

Güncellemeler:
ya işte sizin yakın bir kız arkadaşınız gelip" bir kız var senin sevgilin var mı diye sordu,kızla konuş filan" diye ısrar etse aranızı yapmaya çalışsa yani, napardınız? yani eylüle kadar görüşemiceksiniz o sürede facebookla mesajla falan samimi olmaya çalışır mıydınız yoksa olmaz öyle diye kestirip atar mıydınız?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• kıza(bu sen oluyosun) baglı

0|0
    0|0
  • kızına göre değişir :)

0|0
    0|0
  • olay cok karısık ya

ben komplike olaylara gelemiyorum

komplike derken de cok zor söyledim oda ayrı

0|0
    0|0
  • şimdi sen benim en yakın arkadaşımın tandığısın ve bir eylül ayında tesadüfen tanışmışsak ve beden hoşlandıysan neden benim en yakın arkdaşımı tersliyorsun ki?

0|0
    0|0
  • kpss soruları gibi bir soru. :D

0|0
    0|0
  • Öncellike o yakın arkadaşımın p**evenk olduğuna inanırım.

Sonralıkla gerekeni yaparım.

0|0
    0|0
  • ben hic bisey anlamadim lezbiyenmisin sen valla acayip devrik cumleler donuyo orda :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• anlamadım ben

0|0
    0|0
  • Tanımadan görmeden arkadaş indirimi zor :D Eylülü bekle bence :)

0|0
    0|0
  • ergenliğimde facebook olmaması hiç bu kadar ayrıcalıklı hissettirmemişti

0|0
    0|0
  • bişey anlasaydım iyiydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...