Ya farkında mısınız Bu gün hiç tanrı sorusu gelmedi

O zaman ben sorayım Şu an tanrı ne yapıyordur merak eden var mı

İşlemler tamamlandı Cennet cehennem hazır kıyametin gününü mü belirliyordur acaba

Kabul edecek bir dilekle mi uğraşıyordur

Yada Şu an da ruh yaratıyormudur Dünyaya göndermek için

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Sshhhh. Yeni uyuttum daha,ses etmeyin. Keyfinize bakın siz.

0|3
    1|5

Kızlar Ne Diyor 8

• Boş boş düşünceler edineceğine, bir uğraş bul lütfen. Bu sorduğun soru tartışmaya bile değer görmüyor. Tabi benim gözümde. Sana saygı duymaya çabalıyorum. Gerçekten. Ama beynini çalıştıramayanlara karşı, bir hoşgörüsüzlüğüm var. Bağışla.

2|3
    1|1
    • Herkez kendi beyninin ve nefsinin kaldırdığı yolu seçiyor. Senin şu yazdıklarından kayığa toprakta binmiş, kürek çeken biri geliyor gözümün önüne. Düşünceyi paylaşmak, anlatmak aynı anlama geliyor. Beyaz ile fil dişi arasında ki ayrım gibi. Allah kalbine iman sevgisi versin. Farklı akımlara kapılmaya gerek yok. Hayır birde çok uç bir noktadasın. Laf etsem anlamazsın. Tam kaybetmeyelim seni diye ılımlı konuşup, nokta koyuyorum. Uykum var ve ben pek anlamıyorum bu akımlardan falan. İyi geceler.

• neden anlamıyorsun biliyormusun Çünkü okumadın

Kalbindeki iman sevgisi de bildiğinden değil Bu güne kadar duyduklarından ileri geliyor

sende kafasını kuma gömmüş Kıçı açıkta kalan Deve kuşuna benziyorsun

• ben allaha tüm kalbimle inaniyorum ve allah senin gibileri islah etsin insallah acimiyorum sadece üzülüyorum ..

0|1
    0|1
    • niye üzülüyorsun

• sen adam olsaydin engelemzdin beni

• bunu nasıl yazdın peki gerzek

• Kıyamet gününü bizler dün gece gezi parkında yaşadık. Ömrüm boyunca unutamayacağım yaşadıklarımı.

Ve evet. Ben gene gidip direneceğim. Elimde taş, sopa olmadan. Ve asla unutturmayacağım bu insanlık ayıbını.

Gram korkum da yok. Siz de korkmayın. Bir şeyler değişecek.

0|1
    0|1
  • tanri hristiyanlarin kullandigi bir kelimedir bizim taptigimiz ve kullanmamiz gereken ALLAH tir :)

0|1
    0|0
    • siz kimsiniz

Daha geniş bak yorumla olayları

• sen kimsin pekı kendını bir halt sanan nefes alıp verebilen bir ucubesın benım gözümde şu an burası İstanbul ve ezan okunuyor daha fazla konuşmaya gerek yok...

• malzemen malzemenin yetersiz oldugunun farkina varabilecek kadar ama sen onun bile farkina varamamissin ve cirpiniyorsun yazik:D

1|1
    0|0
    • ciddimisin sizinde bir gün bazı gerçeklerin farkına varmanızı çok isterim Gömün kafanızı kaldırmyaın ordan

• Evet bende buna şaşırıyorum ya zaten :)))

Bende aynısını senin için düşünüyorum .Empati yapsana

• "dusunuyorum" hmm

• Yazıyı okurken her cümle sonunda tövbe dedim

0|0
    0|1
  • Allah bilir

1|1
    0|0
  • senin için güzel şeyler düşünüyordur o.o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• senin tanrın napıyodur bilmem ama ben Allahımı sorgulayamam .

2|1
    0|0
  • Derdi ne seni mi aldı tanrının ne yaptığının ? Düşünecek başka bir şeyin yok mu.Bırakta onları tanrı diye sıfatlandırdığın düşünsün.Allah demeye yemiyor mu ? Bizim bir Allah'ımız vardır ve onu ne sorgulamaya hakkımız vardır ne de nitelendirmeye.Sen bak dalgana.Yaş kemale ermiş ama akıl geride kalmış,ilk değilsin.Şimdi bir soğuk su iç bakim..

1|0
    0|0
  • Hadi şimdi "bekliyor" diyebiliriz en azından... Ya evren ve ötesindeki metafizik mekanlar (Cennet, Cehennem, Mahşer vs...) yok iken ne yapıyor idi?

0|1
    2|1
  • Su ana sabitlemeye calisilan bir tanridan bahsediyorsan.Bu bnim inandigim Zamandan ve mekandan munezzeh Allah degil.

0|0
    0|0
  • senin gibi bir malı yaratmak için boşuna vakit kaybettiğine üzülüyordur kesin.!

0|0
    0|0
    • senden daha iyi mal mı olur öküz

• keşke sen de öküz olabilseydin amk. salağı.! marjinal olucam dikkat çekicem diye şekilden şekile giriyosunuz lan dingiller.. götünüzde 3 karış bokla ortada dolarşırsınız bide böyle aptal aptal sorular sorarsınız!

• la ziktir gerizekalı neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum ki

• Zaman nedir? ne değildir önce onu tam olarak bilmek lazım

0|0
    0|0
  • Oturuyodur heralde.

0|0
    0|0
  • yav arkadaş birisi yiyecek bişeyler versin öldük ya

0|0
    0|0
  • Pek iç açıcı bir mekan değil burası , bu sorular için

0|0