Kızlar erkeklerin arabasının anahtarını elinde gezdirenler için ne düşünürsünüz ?

kızlar erkeklerin arabasının anahtarını elinde gezdirenler için ne düşünürsünüz ?

ben erkek olarak çok gereksiz buluyorum .

adam sanki gösteriş yaparcasına sallıyor .

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• araba anahtarım yok ancak üzerimde mont olmadığında sigarayı ve telefonu kot pantolon cebinde taşımayı sevmiyorum, elimde taşıyorum. Belki böyle bir şeydir, cebinde rahatsız ediyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• tik olabilir yaw. kötü düşünmem

0|0
    0|0
  • surekli arabayla heryere gidenin elinde olmasi normal tesbih gibi aliskanlik elinde sallayabilir bence bilmeden aklinda olmadan. tabi hava atmak icinde yaapan cok kisi var ama herkes öyle kasten yapmaz

0|0
    0|0
  • gösteriş işte

0|0
    0|0
  • gösterui iste arabam var diye arabasiz olanda cok kizlar da bakiyor dur kriterlerine uyomu diye hahahahaha biliosun artik bunlar önemliii saolsunlsr bu hallerdeyiz

0|0
    0|0
  • Görgüsüz hırbo diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Elinde illa ki anahtar taşıma alışkanlığı olanlar var

0|0
    0|0
  • onlara al aşkını sok sok gözüne gözüne şarkısını yolluyorum

0|0
    0|0
  • Bilmem o amaçla olmayabilir de

0|0
    0|0
  • belki takıntısı vardır cebinden düşer korkusu falan :)

0|0
    0|0
  • Aynen bende öyle düsünürüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hiçte öyle değil arkadaşım popüler erkektir tabii arabayada bağlı.. kızların söyledikleriyle yaptıkları hiç bir zaman birbirini tutmaz... bak o arabayı görsünler nasıl ağızları düşüyor..

0|0
    1|0
  • Bir gün ist Resturanta aşçı basiyidim bir arkadas geldi iş için soğuk mezraı ben masada oturuyordum gelir gelmez arabanın anahtarını ve o zamn n 95 Nokialar yeni çıkmıştı masaya bıraktı bide laptop çantası vardı ben hemen medale Et'im ustaya ihtiyacım olmasına rağmen yok dedim usta kusura bak dedim isim var ve masadan kalktım bana konuşalım dedi yok sagol dedim ben patron aramıyorum sogukço arıyorum ve bu is olmaz dedim girim. ;)

0|0
    0|0
  • Erkeklerin arabasının anahtarini kim elinde gezdiriyormus? Insan baskasinin arabasinin anahtarini elijde gezdirirmi

0|0
    0|0
  • arabamız yok ama bende akbilimi sallıyorum hem daha cool oluyo :D

0|0
    0|0
  • sanmıyorum elinde bişi sallamak için işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...