Spor yapmayı sever misiniz?

Spor yapmayı sever misiniz? @Adı_Aylin :) Kuzum benim iyi olduğuna göre başlayabiliriz 😘.

Spor iyidir
Sporu sevin 😂.

2|2
13|47

En İyi Erkek Görüşü

• Severim ama çokda düzenli olduğu söylenemez :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• hep yaparımda bunlar hafif şeyler. şınav cekerım. 100 kg göğüs üstü kaldırırm. bunlar kadın seysı zaten :D

1|0
    0|0
  • hergün yaparım aşa ykarı ama öyle spor salonu alet falan sıkar benı.2 arabam var ancak gün içi her yere bısıklet kullanıyorum hem trafık stresı yok hem formda kalıyorsun hem sağlılıklı. bırde herkese tavsıyem mutlaka kalkınca yarım lımonu ılık suya koyup ıcın aç karınına muazzam yağ yaktırıcı ve dıcnçlık veırır

1|0
    0|0
  • Sverm 😅😃

2|0
    0|0
  • yani şöyle anlatayım ilk spora kızlar için başladım şimdik dumbellmi kız mı deseler hiç dusunmeden spor salonuna kosarım hatta hayattaki son 30dknı nasıl geçirirsin diye sorsalar ailem bile demem spor salonunda zaten onlarda biliyor spor yaptıkca hayata daha cok baglanıyorum

1|0
    0|0
  • Saglikliysan spora ne gerek var. Ama dersen ki ben kilolarımdan şikayetçiyim o zaman yap sporunu kendin biz niye seviyoruz ki 😂

1|0
    0|0
    • 1ay

Düzenli sporun faydasını ilerki yaşlarda göreceksin :))

• Sevmem.

1|0
    0|0
  • spora bağlı, yemek bir sporsa severim

1|0
    0|0
  • Düzenli olarak yüzüyorum. Bunun haricinde odamın kapısına montajladığım barfiks demirim yine odamda bulunan dumbeller mevcut. Spora bayanlar daha ilgili ve istikrarlı. :)

1|0
    0|0
  • Bir gün vücut çalışıyorum birgün yüzüyorum ama vallahi spor için değil , günün stresini atmak için...

1|0
    0|0
  • Hayatım zaten spor...

1|1
    0|0
  • aa siz kuzen miydiniz =))
    iyi sporlar..

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Yapıyorum. Yalnız ayağındakilere bittim süper ya bende öyle birşey istiyorumm

1|0
    0|0
  • severim kalbimin yerinden cikasina kadar antreman etmeyi

1|0
    0|0
  • yaşam tarzım

1|0
    0|0
  • Severim...

1|0
    0|0
  • bu ara saldım kendımı

1|0
    0|0
  • millet bir saat spor yapar bazen 2 saat ben gecen mekik çekeyim diye yere uzandım uyuya kalmısım:DDD

1|0
    0|0
  • spor yaparım

1|0
    0|0
  • ypiyodumda nazarcettiler bir ara piknikte omuzuma bseleervoldu ama yine baslicm sporsuzz ii olmuyo

1|0
    0|0
  • severimde işte sevmekle olmuyo yaparken belirli bir plan olması lazım

1|0
    0|0
  • ben şınavımı çektim bugün

1|0
    0|0
  • Sverim 😊

1|0
    0|0
    • 1ay

Ata sporu severim genelde çalışan iş makinalarını izlerim kanki 😂😂

• Haftada 2 kez halısaha anca o kadar vakit var malesef 😭

1|0
    0|0
  • hayır yorulmayı sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Bırak o ilginç aletleri gez dolaş dicem ama dışarları tehlikeli :) en iyisini yapıyosn :D

1|0
    0|0
  • evet D:

1|0
    0|0
  • eskiden yapardım sakatlanınca spor hayatım bitti. şimdi over weight olduk...

1|0
    0|0
  • Workout is my life!

1|0
    0|0
  • Spor yaşam sidilim.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...