Spor yapmayı sever misiniz?

Spor yapmayı sever misiniz? @Adı_Aylin :) Kuzum benim iyi olduğuna göre başlayabiliriz 😘.

Spor iyidir
Sporu sevin 😂.

2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Severim ama çokda düzenli olduğu söylenemez :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• yani şöyle anlatayım ilk spora kızlar için başladım şimdik dumbellmi kız mı deseler hiç dusunmeden spor salonuna kosarım hatta hayattaki son 30dknı nasıl geçirirsin diye sorsalar ailem bile demem spor salonunda zaten onlarda biliyor spor yaptıkca hayata daha cok baglanıyorum

1|0
    0|0
  • hep yaparımda bunlar hafif şeyler. şınav cekerım. 100 kg göğüs üstü kaldırırm. bunlar kadın seysı zaten :D

1|0
    0|0
  • hergün yaparım aşa ykarı ama öyle spor salonu alet falan sıkar benı.2 arabam var ancak gün içi her yere bısıklet kullanıyorum hem trafık stresı yok hem formda kalıyorsun hem sağlılıklı. bırde herkese tavsıyem mutlaka kalkınca yarım lımonu ılık suya koyup ıcın aç karınına muazzam yağ yaktırıcı ve dıcnçlık veırır

1|0
    0|0
  • Bir gün vücut çalışıyorum birgün yüzüyorum ama vallahi spor için değil , günün stresini atmak için...

1|0
    0|0
  • Sverm 😅😃

2|0
    0|0
  • Saglikliysan spora ne gerek var. Ama dersen ki ben kilolarımdan şikayetçiyim o zaman yap sporunu kendin biz niye seviyoruz ki 😂

1|0
    0|0
  • Yapıyorum. Yalnız ayağındakilere bittim süper ya bende öyle birşey istiyorumm

1|0
    0|0
  • Sevmem.

1|0
    0|0
  • spora bağlı, yemek bir sporsa severim

1|0
    0|0
  • Hayatım zaten spor...

1|1
    0|0
  • Düzenli olarak yüzüyorum. Bunun haricinde odamın kapısına montajladığım barfiks demirim yine odamda bulunan dumbeller mevcut. Spora bayanlar daha ilgili ve istikrarlı. :)

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • severim kalbimin yerinden cikasina kadar antreman etmeyi

1|0
    0|0
  • bu ara saldım kendımı

1|0
    0|0
  • yaşam tarzım

1|0
    0|0
  • aa siz kuzen miydiniz =))
    iyi sporlar..

1|0
    0|0
  • ben şınavımı çektim bugün

1|0
    0|0
  • Severim...

1|0
    0|0
  • millet bir saat spor yapar bazen 2 saat ben gecen mekik çekeyim diye yere uzandım uyuya kalmısım:DDD

1|0
    0|0
  • spor yaparım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• İsmimden belli oluyordur :) işimi seviyorum

1|2
    0|0
  • Evde ayakkabı mı giyiyorsun kuzum ya 😭😭😭

1|0
    0|0
  • Severim.

1|0
    0|0
  • Yaaaaani

1|0
    0|0
  • Bu saatte hic mi uykunuz yok

1|0
    0|0
  • Hayatım spor oldu artık. Haftada 10 saat antrenman..

1|0
    0|0
  • Yaşam tarzım

1|0
    0|0
  • spor sevmem

1|0
    0|0
  • Çok severim

1|0
    0|0
  • Severim amma velakin yapmıyorum