LoL 7 sezon beklentileri?

LoL oynayan beyler bayanlar 7. sezon beklentilerinizi ve yeni gelecek cercevelerinizi yazın bakalım 😂

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yıldır ayda bir belki oynuyorum😄Hesap 5 sezonluk😄Şuan unranked duruyo atmadım dereceli bu sezon oynamaya başlıcam tekrar yüksek ihtimal altından başlar kümem 10 maç sonrası😄Nooblar oyunu öğrensinler feedlemesinler veletler sağa sola küfür etmesinler beklentim bu dicemde hayal görüyosun derler😂
    Lol de ne Veletler biter ne nooblar😂

0|1
    0|0
    • 1ay

Yüksek Elo da öyle bir sıkıntı olmuyor sor dia kardeşimize orda troller bile işini tam yapıyor 😂😂

• 1ay

1 yil oluyor neredeyse. Pasifi w nun pasifiydi sonra ultisi YG den alıyordu. Daha çok düz vuruş şampiyonu idi

• 1ay

He onlar basit değişimler ya biliyorum onları. Benim söylediğim değişimler büyük oranlı değişiklikler Vlad, yorick, shen, sion, poppy gibi karakterler aşırı değişti mesela

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Diamond keyfisi 😎
    Güzel ya oyuna biraz daha heyecan geldi. Artık oyun biraz daha stratejik hal almaya başladı. Stealth ve Camouflage farklılığı iyi oldu assassin reworkleri falan.

0|1
    0|0
    • 1ay

Öyle olmalı zaten bencede insanlar klavyeye yuklenip adam kesmeye calismaktansa taktiksel oynamali 😂

• 1ay

Mainim solo olduğu için çok mutluyum 😂😂😂

• 1ay

ben Ormancı/Nişancı oynuyorum ama orman çok zevkli.

• Hiçbir b0k beklemiyorum.
    Aynı tas aynı hamam devam.
    Platin çerçeve alırsam yeter.

0|1
    0|0
  • Palatin

0|0
    0|0
  • herseyin basdan asagi yenilenmesi ve yeni tema eklenmesini bekliyorum

0|0
    0|0
  • Beklentim yok :D