Sevgiye inancını yitirmiş birine kitap hediye etmek.

İyi geceler arkadaşlar.

Sizden bir kitap tavsiyesi isticem.

Bu kitabı, sevgilisinden ayrıldıktan sonra içinde sevgiye dair olan inancı yitirmiş birine armağan edicem. Bu kişi, sevgilisiyle ayrıldıktan sonra zor zamanlar geçirmiş ve sevgiye kendini kapatmış, kalbine bir duvar örmüş biri. Aynı zamanda sevdiği insan hala kalbinde nefes alıyor ama sevdiği kişinin onu kazanması için ikna olması, bunu kanıtlaması gerekiyor. Yani kolay kolayda kalbinden silip attığı biri değil.

işte böyle birine hediye edeceğim kitapta istiyorum ki,

Yer yer tüyleri diken diken olsun,

Yer yer gözleri dolsun,

Yer yer hayallere götürsün bu kitap ve tekrar onu bulmuşken kaybetmenin ileride ne kadar acı olacağını farketsin,

Aslında onunla bir bütün olduklarını ve kurdukları bütün hayallerinin onsuz yarım kalmaması gerektiğini anlasın.

"O" kişisinin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

Herneyse, kitabın baş karakterinin kadın veya erkek olması mühim değil ama yukarıda saydığım özellikleri barındıran aşk,ayrılık,hüzün ve mutlulugu bir arada barındıran bir kitap var mı tavsiye edeceğiniz ?

Uzun oldu.kusura bakmayın.

0|1
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Canan tan Enson yurekler olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bunu bır kıtap ıle saglayamazsın edınmıs oldugu yanlıs dusuncelerden cıkması lazım buda konusarak dertleserek olur kendı goremedıklerını baskasının gostermesı ıle gorebılır bır kıtap ıle olmaz zaten yenı de ayrılmıssa kıtaba aklını bıle veremez

0|0
    0|0
  • Aşk üzerine değil ama düşüncelerini daha berraklaştıracak 2 kitap var aklımda. Biri "Tanrılar Okulu", diğeri ise "Deliliğe Övgü". Çok güzel kitaplardır. Neyi neden kaybettiğini ve aslında kaybetmediğini gösterecek felsefik özelliklere sahip olup TEKRAR ÜZÜLMESİNİ ZORLAŞTIRACAKTIR :)

0|0
    0|0
    • Hemen not ediyorum teşekkür ederim :)

• sevgisini yitirmese bile kitap okuma alışkanlığı yoksa zor yani alma kitap bence

0|0
    0|0
  • o kişi kim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "tavuk suyuna çorba" serileri var. insanın hiçbi şeyden ümidini yitirmemesi gerektiğini falan anlatıyor. ilk bu geldi aklıma.

0|0
    0|0
    • Not ediyorum. Teşekkür ederim :)

• ölüm p*rnosu

0|0
    0|0
  • Sen kendin bir kaç satır yaz bence hiç bir kitabın böyle güzel bir yürekten çıkan sözlerden etkili olacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Ama açıkçası ters tepmesinden endişe ediyorum. İstediğim daha çok dıştan biri gibi bakabilmesi. Eğer ben yazarsam yaşadıklarımızı ve yaşayabileceklerimizi dışarıdan gözlemlemesi epey zor olacaktır.

• Aydilge- Aşk notası

0|0
    0|0
Yükleniyor...