Şu an evleneceği insanı hayal eden nasıl biri olduğunu merak eden aşk özlemi çekenler duygularınızı yazın lütf

ben yanlızım Şu an odamda yanlızım ve yanlızlık şarkıları dinliyorum. Evleneceğim insanın kim olduğunu çok merak ediyorum 28 yaşındayım. Şu an yanımda olsaydı ona başını göğsüme koysaydı saçlarını okşasaydım müzik dinlerken kulağına ona karşı hissettiğim duygularımı şiir olarak fısıldasaydım. Sonra ona sıkı sıkı sarılsaydım sonra gözlerinin içine bakıp seni seviyorum diyebilseydim. Sonra çalan müzik eşliğinde odamızda onunla dans etseydim o başını omuzuma ben ise yüzümle saçlarına dokunsaydım offff ulan offfffff

Güncellemeler:
ceptlfnundan siteye girdiğim içün cevaplarda gecikmeler oluyorbu yüzden kusura bakmayın <3

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Fazla romantiksin :) bana agir gelir bukadari

0|1
    0|0
    • :) her zamanda böyle olmaz tabikrenkli bir dünyam var siyah tonlardan en beyazına kadar. Kötü bir şeymi peki

• Amiiiiiiiinnn :)

Kızlar Ne Diyor 5

• hmm biz şöyle şık bir resteronda yemek yemiş, sohbet etmiş eve gelmiş olalım, bende ona kahve yapıyo olayım. Olmaz mı öyle?

0|1
    0|0
    • olur tabi neden olmasın. Herkesin hayalleri kendine özgüdür saygı duyarım. Peki sonrasınıda anlatmak istermisin ? Oturdunuz kahve içiyorsunuz peki sonra ?

• oha çok duygusalsın senin gibiler kalmışmıydı :))

0|1
    0|0
    • :) dış görünüşüme baktığında sert piskopat biri gibi görünüyorum :) ayrıca bu anlattığım benim iç dünyam evleneceğim insana sakladığım duygularım. Burda kimse tanımıyor bu yüzden rahatlıkla anlataniliyorum. Çevremdeki kimselere bahsetmem ama hissettirrim ;)

• hıımm inşAllah bakalım :)

• :) amin teşekkürler. 10 yıldır bekliyorumvalla artık beklmeye sabrım yok :)

• şiir ne lan :D

0|0
    0|0
    • şiir nedir biliyormusun

aklının düşündüklerini değil

yüreğinin sesini dinlemektir

duyguları açığa çıkarmak için

dilinle sesine dökmektir

karşındaki insanın gönlünü feth etmektir.

Sanırım sen çocuksun

• yayınladığım sorudaki açıklamayı oku zaten bende kısmen bunlardan bahsettim :)

• ben şiir kısmından hoşlanmadım diğerleri iyi :)

• Duygusallıktan nefret ederim..

0|0
    0|0
    • sen sus çapulcu. Zaten duygusallık olsaydı biraz insan olurdiniz*gt

• ah ah ne güzelde demişsin keske her erkek öyle olsa bende aynılarını düşünüyorum ama işte sevgilimi isterdim evlemek için olmaz sanırım onunla bir bok bundan bir yıl önce ne hayallerim vardı şimdi boşluklarda gezyrm:(

0|1
    0|0
    • biliyormusun 3 yıldır evlenmek için ciddi düşünüyorum ama evlenecek kız bulamıyorum. Ya çok seçiciyim ya da kadersizim. Beğendiğim beni beğenmez beğenmediğim benimiçin ölür. İsyanlardayım. Ama bildiğim tek bir şey var hala yanlızım ve umutsuz olduğum kadar mutsuzum

• peki neden ayrıldınız yanlışmı yaptı sana ?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...