Dinlediğiniz yabancı şarkıların çevirisi

Dinlediğiniz yabancı şarkıların Türkçe çevirisini okumak gibi alışkanlığınız varmı? Özellikle yangi yabancı şarkının sözlerini seviyosunuz

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• link

link

bu iki şarkının üstüne tanımam.özellikle molitva türkçe çevirileri de bunlar:

link

link

1|0
    0|0
    • Adele Someone Like You sözler çok iyi

• peki teşekkürlerr :)

• ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 20

• Sevdiğim şarkıların sözlerini ve çevirilerini takip ederim. Çoğu zaten anlaşılır. Sözlerini sevdiklerim:

Metallica - Turn the page: link

Metallica - Nothing else matter link

Scorpions - Still loving you: link

2|0
    0|0
  • system of a down - lonely day

linkin park - in the end

ramsstein ohne dich

a perfect circle passive

1|0
    0|0
    • bring me to my life ?

• evanescence in butun sarkilarini ezbere biliyorum artik cevirisine gerek yok.. : )

going under

my immortal

haunted

missing

lithium

• Suphesiz ki;

Celine Dion - Because You Loved Me derim. Dinlemeyen dinlesin sozlerini okusun :)

1|0
    0|0
  • genelde ingilizce şarkılar dinliyorum zaten anladığım için sorun yok.diğer anlamadığım dillerden dinlediğim şarkıların çevirisine bakmam kulağıma hoş geldiği için dinliyorumdur zaten.şu şarkının sözlerini seviyorum

link

0|0
    0|0
  • Hayır, çünkü aslolan müzik ve kişinin ses güzelliğidir. İsterse söz olarak 1'den 1000'e kadar saysın...

0|0
    0|0
  • genelde yabancı şarkılar türkçeye çevrilince anlamını yitiriyor ben anlayabiliyorum ingilizcelerini here comes the rain again sözleri çok güzel mesela :)

1|0
    0|0
  • Bazen yabanci sarkiyi anlamdan sewince anlamini ogrenmk istmyrum cunku ogrenince eskisi gbi zevk alarak dinleyemmktn korkuyrrum :d

0|0
    0|0
  • yok :D direk anladığım için çeviri okumuyorum :D

0|0
    0|0
  • Adele - Set Fire to the Rain Lyrics çeviri

link

0|0
    0|0
  • ben almanca fransizca slow agirlikli gidiyorum .

link

0|0
    0|0
  • Metallica - Nothing else matter

0|0
    0|0
  • Sözlerinin anlamına bakarım hatta ezberlerim...

0|0
    0|0
  • Nakarat kısımlarını anlıyorum ama rap şarkıların hızlı söylenen kısımlarına bakıyorum.

0|0
    0|0
  • 3-5 anladığım için özellikle araştırmam o.o

0|0
    0|0
  • Şarkıları ingilizce söylememeye bkz saçmalama o zaman merak ederim

2 adele skyfall

0|0
    0|0
  • where is my mind için arayıp bulmuştum ingilizcemiz vardıda biz mi anlamadık :(

0|0
    0|0
  • Çok beğendiklerimin evet mesela lacuna coil - trip the darkness hikaye gibidir şarkı sözü

0|0
    0|0
  • yoo dinler geçerim

bu arada çok güzelsin

0|0
    0|0
  • i love you i love you .do you love me ? yes i do beni derinden etkileyen bir şarkıdır

0|0
    0|0
  • war.. rammsteinın tüm serisini bakmışımdır. onun dışında, çk anlamlı bir çok şarkıya da..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• avril lavigne i love you <3

1|0
    0|0
  • linkin park-numb

0|0
    0|0
    • vay be yillar sonra birisinin bu sarkiyi soyleyecegini dusunmezdim.ama in the end,crawling de cok guzel.

• in the end onuda çok severim. birde bring me to my life vardır.

• vay be linkin park sevenlerde varmış in the end yıllar geçsede en iyisi bence

• Just the way you are :)

0|0
    0|0
  • çok beğendiysem okurum

0|1
    0|0
  • bilmediğim dillerdekileri okurum tabii :)

0|0
    0|0
  • Dinliyorum, anlamaya çalışıyorum doğru mu diye kontrol etmek için çevirilerine bakıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...