Ronaldo mu cristiano ronaldo mu 💕 ?

merak ediyorum futboldan ne kadar anlıyorsunuz Ronaldo  mu cristiano ronaldo mu 💕 ?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• ronaldo bence
    çünkü brezilya gibi çok ünlü hatta dünya kupaları kazanmış bir takımda oynuyor

cristiano ronaldo da iyi oynuyor onun takımı da ünlü ama brezilya kadar degil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Messi😁

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kıyaslıyorsan aynı mevki oyuncularını kıyasla. ikisi de bşrbirinden farklı. cristiano ronaşdo mu roverto carlos mu diye sorsan yine de şaşırmam :D

0|0
    0|0
  • İkisi tam anlamıyla aynı mevki oyuncuları değil biri forvet diğeri daha çok kanat oyuncusu kanatlardan içeri girmeyi seviyor bu bağlamda pek sağlıklı değerlendirme olmaz ama ikiside çok iyi oyuncular illede biri diyorsan ben efsane Ronaldo diyorum.

0|0
    0|0
  • Mevkileri aynı değil , pivot santraforda fenomen ronaldo
    Kanat forvette C. ronaldo

0|0
    0|0
  • Futbolu o kadar şahane biliyorsun ki aynı mevkide oynamayan oyuncuları kıyaslıyosun :D

0|0
    0|0
    • 1ay

İkisini kıyaslamak için aynı mevkide olmasına gerek yok ronaldo ile boltu bile kıyaslayan gördüm 😂 Hızlarından dolayı zaten insanlar birazcık anlıyorsa buna ronaldo der ama siz illa herşeyde bir kusur bulmak zorundasınız ya hep bir çıkıntılık

• 1ay

Aynı mevkide oynayan futbolcular bile zor kıyaslanırken, aynı mevkide oynamayanlar nasıl kıyaslanabilecek :)

Tabii sabriyle de kıyaslamak gibi değil :D

• 1ay

Peki

• ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldo tabi ki efsane

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • çiçek abbas tek geçerim
    http://i.hizliresim.com/XdmpMk.jpg

0|0
    0|0
  • adanalı ronaldo :D

0|0
    0|0
  • Tip olarak mi yoksa performans olarak mi 😁

0|0
    0|0
    • 1ay

Abi yani cr de o kadar yakışıklı değil sadece diğerine göre zayıf

• Gerçek ronaldo tabi

0|0
    0|0
  • kızların hepsi Cristiano Ronaldo der şimdi. çünkü çoğu tipe bakar. oynadığı futbola değil.

0|0
    0|0
  • aaa yeni ronaldo eski ronaldo ile yarışamaz onu geçin..

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • El Fenomeno.

0|0
    0|0
  • Cristiano tabiki

0|0
    0|0
  • tabiki ronaldo.