Galatasaray 87-Fenerbahçe 103 Ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray ölmüş de ağlayanı yok bildiğin. Takım oturmamış, oyun felsefeleri yok ve 3'lük atarak savunmasız kazanmaya çalışıyorlar. Ölümcül hataların bedeli de her maç 100 yemek. Umarım bu sert düşüşler bir ders niteliği taşır.

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir galatasaray taraftari olarak artik bu aptal muhabbetlerin bitmesi icin firsat gordugum musabakadir. Ulker mulker ne olursa olsun fenerbahce harika bir takim kurdu. Avrupa'nin 1, bilemedin 2. en korkulan takimidir cok net soyleyelim. İsterdim ki bu takim abdi ipekci'de alkislansin. nedir lan yani, fenerbahce seni yenmis ne var bunda? yap sen de yatirimini, sen de kur takimini, git fenerbahce'yi evinde yen. Benim ulkemden bir takim onune geleni ezip geciyorsa bundan ben mutlu olurum. Zaten refah icinde olan elin ispanyolu, fransizi sevinecegine benim arkadasim, esim, dostum sevinsin iste.
    Fenerbahce saygi duyulmasi gereken isler yapiyor. bugun de bir buyuk takim gibi gelip rahat bir galibiyetle ayrildilar. Umarim biz de bir gun o seviyelere gelebiliriz. tebrikler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• aslında kritik şeyi dedin 3 lük atarak ve savunmasız kazanmaya çalışmak gerçekten zor, galatasaray taraftarın itmesiyle genelde maçlara ortak olmaya çalışıyor, galatasarayın saha içinde oyununu yöneten sağlam bir oyun kurucusu yok, mutlaka takviye yapması şart yoksa ilk 8 zor, 10 ile 13 ler arasında bir yer alabilir şu an ki görüntüsüyle ama ilk 4 haftada gerçekten zor 3 ekiple oynadı bunuda bilmek gerekir (Cska, Maccabi ve Fenerle)
    Fenerbahçe için ise söylenmesi gereken şeyler ilk 2 haftadaki tutuklugu çabuk aşıp basketbollarını dahada yukrıya çekmeye başardılar. iyi gidiyorlar şu an için...

0|1
    0|0
  • Yinemi 100 küsür sayı yemişiz basketbol takımı istenen düzeyde değil anlaşılan izlemedim ama.

0|0
    0|0
  • çok güzel

0|0
    0|0
  • Fark daha fazla olmalıydı

0|0
    0|0
  • olması gereken oldu fazla düşünecek bir şey yok

0|0
    0|1
  • cimbom sampiypn olacak