Maç sonu 1-1 Yorumlarınız?

Maç sonu 1-1 Yorumlarınız?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kim ne derse desin Beşiktaş bu sene iyi oynamıyor. Herkes Beşiktaş rahatlıkla şampiyon olur diyor ama o işler öyle değil. Kimse fikstüre bakmıyor. Beşiktaş şu ana kadar 2.5 ciddi rakiple oynadı. Konyaspor, Galatasaray ve Gençlerbirliği deplasmanı.. Ve bu üç takımla da berabere kaldı. Ben bir takımın bu derece şişirilmesini anlamıyorum gerçekten. Osmanlıspor , Bursaspor , Trabzonspor , Fenerbahçe, Başakşehir gibi rakiplerle daha oynamadı Beşiktaş.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne maçı bu?

0|0
    0|0
    • 1ay

gençlerbirligi -beşiktaş 1-1 lig maçı

• 1ay

Fenerbahçeliyim, iyi olmuş puan kaybı o zaman 😄

• Fenerbahçe için güzel bir sonuç

0|0
    0|0
  • 1 puanda iyidir 😊

0|0
    0|0
    • 1ay

bencede iyi beşiktaş kızı :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Güntekin Onay in , Gün gelecek feda diye dalga geçtiğiniz Beşiktaş 'ın puan kaybetmesi için dua edeceksiniz lafı ileri görüşlülüğün zirvesidir

11 e bakınca Oğuzhan yok, Atiba yok , Caner yok, Gökhan İnler yok , Aboubakar yok... yok oğlu yok. Peki kim var sistem var
    Beşiktaş orta saha merkezdeki hakimiyetiyle oyunu eline geçirmeyi sever ama eldeki yedek Necipte ilk dakikadan sakatlanınca isler tersine döndü. İkinci yari Aboubakarin girmesiyle isler değişti.
    Cenk 3 net pozisyonu kaçırarak 3 puanı elinin tersiyle itince 1 puan kaçınılmaz oldu
    Bu arada Deli İbo Beşiktaş a yatar diyenlere selam olsun yine tutmadı komplo teorileri

0|1
    0|1
    • 1ay

şu güntekin onayın şu yorumunu hep yapıyorsun hadi hayırlısı ne diyelim

• İlk yarıyı takip edemedim ikinci yarıyı izledim Beşiktaş fena değildi ama forvetleri saç baş yoldurdu öyle pozizyonlar vardıki hele Cenk'in Quaresma'ya atmak istediği pas çok net fırsattı sonrasında dakika 83 civarlarında Gençlerbirliği'de çok net fırsat kaçırdı atsa belki 2-1 kazanacaklar.

0|0
    0|0
    • 1ay

ilk yarıyı bende kaçırdım bir kırmızı kartlık dirsek vardıdiyorlardı ama izlemedim onu neyse berbarelik iyidir kayıp 2 puan iyidir

• Eto'o eğer Beşiktaşa gelseymiş lig Nisan ayında bitermiş beceriksiz forvetler ile daha çok saç baş yolarlar

0|0
    0|0
    • 1ay

öyle mi diyorsun belki haklısın ne diyim

• cenkin pozisyonu kahretti beni

0|0
    0|0
  • kimin maçı ne maçı maç mı?

0|0
    0|0
    • 1ay

gençlerbirligi beşiktaş maçını sormuştum açıktan yazmadım haklısın

• Çok iyi de oldu çok iyi de güzel oldu :)

0|0
    0|0
    • 1ay

iyi olmaz mı bu çelme iyi oldu :D

• 1ay

çok şey istiyorsun sizinde karabük maçı zor karabüktü sanırım yanlışta olmasın

• 1ay

Başarılar Karabük'e o zaman..:)

Yükleniyor...