İzmir de Önerebileceğiniz Güvenilir, Temiz Spor Salonu?

Merhaba, eğitim ve hayatımda gelişen ani kararlar sebebiyle istanbuldan izmire geçiş yaptım. Kargaşa bitti ve herşey düzene girmeye başladı. Son adım olarak düzgün bir salon bulmam gerek. Bunun için de yardımınıza ihtiyacım var.😃 Balçova, güzelyalı, taraflarında güvenilir eğitmenlerin olduğunu bildiğiniz bir salon varsa önerilerinizin çok büyük faydası olucak.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi güzel

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dostum izmirde değilim ancak sana bir tavsiye vereyim. genelde bu spora başlayanlar malesef başlarında kaliteli hoca olmadığı için ne hareketleri doğru yapıyprlar ne de beslenmelerini. yağacağın şey şu salona gidiceksin içeri giriceksin veya dışarda bekleyeceksin nerde sıska veya fazla kilolu adam varsa onlara hoca nasıl ilgileniyor mu diye soracaksın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• İstanbul olsa yardımcı olurdumda İzmir'de Narlıdere acemi birliği dışında pek anı yok :)

0|1
    0|0
  • O tarafları pek bilmiyorum. Karşıyaka, Bayraklı, Bornova olsa birkaç yer söylerdim. Yine de Balçova taraflarında bildiğim kadarı iel güzel temiz ve gelişmiş salonlar var. White Club Sports Center Palmiye'de olması lâzım. Sportmax vardı bunun kadar iyi olmasa da.

0|0
    0|0
  • Palmiyedeki güzel diye duydum.

0|1
    0|0
  • oturan arkadaslarima sorarim istersen

0|0
    0|0
Yükleniyor...