Kas geliştirici haplar?

kas geliştirici hapları kullanmak istiyorum ama zararlı olabilir mi? vücüdum iyi kaslıyım ama kas oranını ciddi oranda artırmak istiyorum.

Güncellemeler:
1ay ..

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Antrenman yapmiyorsan seni oturdugun yerde gelistirecek hic bir hap toz hatta steroid bile yoktur oncelikle antrenman sonra besin tavsiye olarak supplement kullanirsin supplementler bir ilac degil gida takviyesidir besinden yeteri kadar alamadigin proteini amino asiti takviyelerle karsilarsin zarari yok ve ilac degiller seni bir anda kaslandiracak kadarda mucizevi bisey degiller bu isler emekle olur ben 3 yilimi verdim

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness Hocalığı yapıyorum. Sana şöyle söyliyeyim. Bunlar ilaç değil bunlar sadece Takviye gıdalar'dır. Örneğin Protein Tozu, Bca vs vs piyasada olanlar özellikle Tozlar, haplar ideal olarak kullanırsan zararı yoktur. Gidipte olduğundan fazla kullanırsan zararı gözükür. Sadece bunları kullanarak hareket, spor yapmayarak. Beslenmene dikkat etmeden kas yapıcağını zannediyorsan unut öyle birşey yok. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

0|1
    0|0
    • 1ay

ben de kol omuz iyi ama göbek bölgesi erimiyor kolayı vs de kestim. tavsiyelerin neler olur. senin gibi olmasam da olur göbek gitsin omuz kol göğüs belirginleşsin baklava adonis yeter :D

• 1ay

İyi antremanlar sana

• 1ay

saol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Haplar ne kadar zararlıdır etkilidir nedir bilmem iğne yoluyla alınan hormonların kişiden kişiye değişiklik gösterebilecek sıkıntıları olabilir

0|1
    0|0
  • şöyle başlıyım anlatmaya ilk olarak kararlı ol. minimum 3 ay sonra etkilerini görmeye başlayacaksın. ilk 6 ay herhangi bir supplement kullanmana gerek yok zaten vucüdunda kas kütlesi çok olmadığı için yıkılan kasların onarımı için gün içinde yediğin besinler yeterli olacaktır. kasların büyümeye başladığı zaman besin takviyelerine başlayabilirsin. protein tozu bcaa veya amino asitler sağlığa ilaç değildir aynı zamanda sağlığa zararlı yoktur. yapman gereken seninle ilgilenecek istekli ve bilgili bir hoca bulup disiplinli bir şekilde çalışman. gerektiği zaman kız arkadaşın veya arkadaşın çağırdığında bile gitmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Pişman olursun zararlarına baksan içmessin.

0|1
    0|0
  • zararli icme

0|1
    0|0
  • kas geliştirici hap nedir?

0|0
    0|0
  • Steroid alma sakın tozlarla idare et

0|0
    0|0
Yükleniyor...