Kompozisyon ödevim hakkında yardımcı olur musunuz?

öğretmen bize bir kompozisyon ödevi verdi ve ilk cümlesini verdi devamını biz getircez. ilk cümlesi şu: buydu hayatımın dönüm noktası

bende şöyle bir şey yapmayı düşünüyorum hayatımın dönüm noktası dediğim bi olay yaşamadım belkı daha sonra yaşayacağım ve bunu nasıl dile getirmeliyim ? çünkü ilk cümle buydu hayatımın dönüm noktası diyor ? :))

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dönüm noktası yaşamadım diye bir şey olamaz . Bana göre iki tane dönüm noktası vardır biri doğu diğeri ölüm . Diğerleri hayattaki duraksamalar ve hareketlenmelerdir yolunda gidersin yine, bir yere sapmazsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yazmak zor iş ama yazıncada kalemin gelişr bunu untma

0|2
    0|0
  • koseyı donunce :DDD yok bildigin koseyi donmek u donusu gibi:DDD

0|0
    0|0
  • hiç mi yok bir anın?önemli bir anı anlat

0|1
    0|0
  • hangi devirdeyiz hala kompozisyonmu yazdırıyo hocalar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• buydu hayatımın dönüm noktası,

henüz yaşam çizgimi kıracak bir şeyi yaşamadığımı, ancak belki de ileride yaşayacağımı anladığım o an.

bu olur mu:)

0|0
    0|0
  • Vlla tatlım ödev senin benim olsaydı yapardım:D:D:D

0|0
    0|0
  • bu dönüş illa somut gerçekleşmesi gerekmez.Düşünce olarak bakış açısı olarak yada hayal dünyanın değişmesi olarak yorumlayabilirsin." Eğitimin esnasında hocanın söylediği bir söz","dişarda gözlemlediğin 3. kişilerin hayatı sözleri sendeki etkileri" , basit düşün atomu parçalayacak halin yok:D İnsanlara sor burdan haytlarındaki dönüm noktaları ne olmuş sende ordan alıntı yapar yaşamış gibi yazarsın 3. kişinin ağzından. Buda taktik. Ben öyle yapardım.

0|0
    0|0
  • Bu ödevi almadan önceyi ve sonrayı anlat bari:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...