Inanıyormusunuz doğru insanın karşınıza çıkacağına...?

doğru bir insan olduğunuzu düşünüyorsanız karşınıza doğru insanın çıkacağına inancınız var mıarkadaşlar...?

yaşıyoruz hayatı elbette yolumuzun üstünde karşılaştıklarımız var ama bir noktada hayal kırıklığı,beklentilerin aksine yaşanan hayal kırıklıkları.. ve bu hep böyle gidermi demeye başlıyor insan

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• şimdiye kadar 2 ciddi ilişkim oldu.ilkinde benimde hatalarım oldu gerçekten katlanır gibi değildim.benim bu davranışlarımın sonucunda gelişen olaylar ilgisizlikler oldu bitti.şuan da devam eden bir ilişkim var son olsun istiyorum.o beni çok seviyor.Ben ona aşık değilim ama onun beni sevmesini seviyorum,beni sahiplenişini vs...şuna inanmıorum iki tarafta deliler gibi seviyor falan hikayesi yalan yahu! Doğru insan da o benim için çocuklarıma en iyi baba o olur diye inanıyorum.Yoksa ben aşkı kalıplara sokanlardan değilim deliye de aşık olursun akıllıyada yoldan geçenede..yok evi olsun şunu olsun mantıklı düşünüyüm dediğin zaman aşk uçar gideer.Doğru insanı arıorum dediğinde de o aşık olduğun kişi olmaz genelde o sana aşık olur sen doğru kişi olmaya çalışırsın.

0|1
    0|0
    • ++ teşekkürler...

hayırlısı demekten başka bir söz bulmıyorum kardeşim..ne kadar iyi niyetli olursak olalım karşı tarafın sadakati anlayışı farklı oluyor...

Kızlar Ne Diyor 5

• Doğru insan yoktur doğru olarak kabul ettiğin insanlar vardır onları oldukları gibi kabul etmek yeterli olucaktır doğru insanı bulmakta

0|1
    0|0
  • hayırlısı belki birgün çıkar..

1|1
    0|0
  • umut ediyorum :)

0|2
    0|0
  • Doğru insan da biraz geç kaldı işte : /

0|1
    0|0
    • + teşekkürler..

hayırlısı olsun herşeyin...

• hayırlısı be gülüm:D

0|1
    0|0
    • ++ teşekkürler cancazım :) tabikii hayırlısı :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet çıkar ama önce baht olmalı insanda. Çok şükür, bir kaç yanlış denemeden sonra doğru insanı buldum, birbirimizi tamamlıyoruz, bugün tanışmamızın 2. yıldönümüydü, iki yıl çok güzel geçti onunla, en kısa zamanda evlenecez inşallah...

0|1
    0|0
    • + teşekkürler

hakkınızda hayırlısı kardeş..

darısı kalbi temiz olanlara

• Eyvallah kardeşim, umarım herkesin karşısına kendisini tamamlayan doğru insanlar çıkar...

• inşallah...

• Herşeyinn hayirlisi der yoluma devam ederim hayat böyledir...

0|1
    0|0
  • pek inancım kalmadı..

0|1
    0|0
  • çıktı bile :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...