Spor yapmak için enerji ve istek yok?

Spor yapmak zor geliyor enerji ve isteğim kalmıyor ama kilo vermem gerekiyor nasıl olcak?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Spor fizyolojik bir durumdur. Yapmadıkça uzaklaşır, yaptıkça daha çok istersiniz. Her gün spor yapmaya yeni başlayan biri için ilk 15 gün zor geçer, sonra yavaş yavaş tembellik yerini, alışkanlığa ve bağlanmaya bırakır. Bunun nedeni vücudumuzun mevcut durumunu muhafaza etme isteğinden ileri gelmektedir. Kas hücreleri bir süre tembelliğe devam etmek isteyecek, ancak enerji alıp yenilenmeleri arttıkça bilinçaltı seni spor yapmaya itecektir. Tıpkı yağ ve kasların savaşı gibi. Sen kaslarının savaşı kazanacağına inandır, onlarda senin için isteyerek çalışsın.

0|0
    0|0
    • 1ay

15 gün kendime sıkacak miyim şimdi

• 1ay

Bu senin yapına bağlı... Daha kısa ya da uzun süre olabilir, ancak sonunda bir kırılma noktası vardır... O andan itibaren daha çok spor yapmak istersin... O andan itibaren kurtardın demektir. :D

En İyi Kız Görüşü

• Bende de istek var ama enerji yok. Uyku düzenim bozuk ne zamandır. Koşu bandında koştuğumu hayal ederek kanepede uyuyakalıyorum :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• spor salonunda arkadaşlar edin spor yapıcak olmasan bile boş vakitlerini orda geçir. belli bir süre devam edince zaten vucüdunda enerji hissedeceksin. eğer antreman sırasında enerjin tükeniyorsa antremandan yaklaşık 2.5 3 saat önce fazla olmamak kaydıyla sağlıklı karbonhidrat tüketmeye çalış.

0|0
    0|0
  • Hicbisey yeme o zaman

0|0
    0|0
    • 1ay

Öylede denedim hastalandim

• Teknoloji gibi seni alı koyacak şeylerden uzaklaş.

0|0
    0|0
  • bende aynı dertten var boy 1.72 kilo 90 ama her hafta 1 kilo alıyorum çok yemek yiyorum kola her gün 1 litre içiyorum bundan 7 ay önce 65-70 kiloydum anla işte şimdi kilo vermek istiyorum ama yürümekte sıkıyor beni bilmiyorum sonum ne olacak hayırlısı

0|0
    0|0
  • Kilolu olduğunu düşündüğün için mutsuzsun ve enerjin yok. İlk önce kendinle barış gerisi gelir zaten.

0|0
    0|0
  • ayni durumdayz,

0|0
    0|0
  • boy kilon kac

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok 93 kiloyum

• 1ay

Burdan yazsaniz

• 1ay

özelden öldürecek miyim seni töbe töbe ya... burdan neyi yazayım. bir yazıyla mı oluyo bu işler

• Bir takıma girmen mantıklı olacaktır hem yaptığın spordan zevk alırsın hem de kilo verirsin takım sporlarını öneririm disiplin olacağından içindeki enerjiyi keşfedeceksin😄😄

0|0
    0|0
  • benimde kilo almam lazım boy ile kilo orantılı değil

0|0
    0|0
  • spora başla enerji gelir zaten

0|0
    0|0
  • Kac kilo boy?

0|0
    0|0
    • 1ay

166 93

• 1ay

Örnek diyet ve egzersiz programı verir misiniz

• 1ay

Egzersiz olarak yuruys yap vucudun agir egzersizlere hemen alisamaz her gun en az 30 dk yuru adimsayar indir 10.000 adim yuru. diyet icin yediklerinin kalorilerini hesapla yaziyo ve diyetkolik isimli uygulamalar var appstore de oraya vucut degerlerini yaziyosun kac kalori alirsan zayiflarsin filan hepsi cikiuor yediklerinin ismini de yaziyosun o gun icinde toplam kac kalori aldigini hesapliyor onlari indir her gun alman gereken kaloriden 200 300 kalori az almaya calis giderek zayfliyacaksin baska caresi yok matematik hesabi bu cunku vucut o eksik kalorileri vucudundaki yaglardan yakcak yavas yavas

• cunku enerji harcamiyorsun vucut o enerjiyi uretmiyor sen once spora basla gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Motivasyon videoları izle

0|0
    0|0
  • En iyisi bunu seninle birlikte yapabilecek birisini ayarla. 2 kişi olunca oluyor 👍👍

0|0
    0|0
    • 1ay

Kimse yok ki

• 1ay

Aynı sorunları anlattığın için dedim. Ben o şekilde baya birşeyler başardım mesela. Ama halen yalnızken birşey yapamıyorum. Gene söylüyorum en kolayı ikinci bir kişi.

• azim ve irade olmadan zor.

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl olcak

• 1ay

Hedefim kilo vermek çok istiyorum da zorrrrr ne yapcam bilmiyorum

• 1ay

sadece istek olarak başlayıp bitmesine izin vermemelisin işte 😊 bunu ancak kendin yapabileceksin içinde o ateşin alevlenmesini nasıl birtek kendin bileceksin. bunlar sadece laf diye söylemiyorum sana yok.. bu konuda kendi tecrübemi sadece sana aktarmak istedim

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...