Sevdiğiniz insanın hasta olduğunu bilseniz napardınız?

Sevdiğiniz insanın kalıcı bir hastalığı olduğunu bilseniz napardınız? Yine de beraber olurmuydunuz yoksa uzaklaşırmıydınız?

Dürüst cevaplar lütfen..

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• "Sevdiğiniz insan" demişsin zaten.

Değil "Sevdiğim insan" köpeğim hastalansa bile ömrüm yettiğince bakıcısı/koruyucusu/arkadaşı/dert ortağı... ne gerekiyorsa o olurum. Sevgi en büyük güçtür, aşamayacağı sorun yoktur...

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• her zaman yanında olurum .işimi bile bırakır sevdiğim kız ile ilgilenirim .asla terk etmem .terk edersem zaten moral olarak birde ben zarar vermiş olurum .asla bole bir nedene izin vermem .sevgilim ve aşkım dediğim kızın yanında olmak ona destek olmak isterim sonuna kadar .

1|0
    1|0
  • şimdi şöyle bir durum var senin sevgine bağlı bazısının sevgisi bu kadar bağlayıcı olmayabilir.hastalığı duyunca kaçanlar çok,dinimiz bile buna izin vermez hasta insana bakmak ona sevgini vermek belkide son anları günleri ona mutluluğu yaşatmak ne güzel bir duygudur.allah kimseyi hasta etmesin sevdiklerimiz hastalıktan beladan korusun.

2|0
    1|0
    • amin.. o kaçanlar, kendilerininde birgün aynı duruma düşebileceğini unutuyorlar.. Allah herkese son nefesine kadar eşlik edecek insanlar nasip etsin.

• inşallah herkes sevdiğiyle yaşlanır,ölümleri bile sevenlerin güzel olur.

• ondan uzaklaşarak zaten kalıcı bir hastalık olan nankörlügü kapmış olurdum heralde! uzaklaşmam , ki bir zamanlar bir kız arkadaşım vardı, alerji yüzünden yüzünde baya yara çıkmıştı dışarı çıkmaya çekiniyodu ama ben ilacına kadar eczaneden almaya beraber gidiyoduk, başkası olsa belki bırakırdı beni demişti, bunu hava atmak ya da ben ne iyi insanım demek için söylemiyorum, uzaklaşmam dedimya o yüzden anlattım, ne kadar onur kırıcı bişey olurdu sevdigi insanın hastalıgı yüzünden kendisinden uzaklaşması, hastalık degil, bu davranış karşıdakini yiyip bitirir bence

1|0
    1|0
  • giden hibinedir..

1|0
    1|0
  • bende hasta olurum takılırız beraber

1|0
    1|0
  • evliliğin başında ettiğim yemini bozmam arkadaş, hastalıkta sağlıkta, mutlulukta üzüntüde boşuna mı diyorsunuz.

1|0
    1|0
  • Sevdiğin diyorsun, seviyorsam her şekilde yanındayım

1|0
    1|0
  • Sıkıntı yok. Hem erkek daha çok bağlanır. Sonuçta seni korumak da ister.

1|0
    1|0
  • bulaşıcı değilse sebişirim bile o.o

0|0
    2|0
  • onunla birlikte hastalanırdım ölürüm onaaaa geberirimmmmm

0|1
    1|0
  • Kalıcı hastalıktan kastın nedir?

0|0
    1|0
    • genetik hastalıklar olabilir, tedavisi uzun süren veya tedavisi bulunmayan hastalıklar..

• Bırakmam,sevdiğim kişi ne olursa olsun bırakmam

• seven insan aids bile olsa sevişir onunla

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 6

• hastalikta saglikta :) bende hasta olabilirdim/olabilirim bide bu tarafdan düsünmek gerek

gercekten seven yaninda olur destek cikar bir darbede o vurmaz

1|0
    1|0
  • Hep yanında olurdum :)

1|0
    1|0
  • seviyorsan hastalıktada sağlıktada yanında olacaksın be yaaa , uzaklaşıyorsan zaten sevmemişsin.

1|1
    0|0
  • gerçekden sevıyorsam sonuna kadar hastalığı ne olursa olsun yanında olurdummm

1|0
    1|0
  • olurum, oldum da.

1|0
    1|0
  • kalıcı olarak kalp sorunu var hala birlikteyim napıyım yani yapcak bişi yok sonuçta herkesin başına gelebilir

1|0
    1|0
Yükleniyor...