Kızlar sevgili olduktan sonra kaç gün-hafta-ay sonra öpüşürsünüz?

Kızlar sevgili olduktan sonra kaç gün-hafta-ay sonra öpüşmeye izin verirsiniz ? Bazıları 4. gün öpüşüyorlar. harbi artık dayanamıyorum , yokluktan yastıkları öpüyorum :((88

Güncellemeler:
Ben ilk sevgilimi 2. gün öpmüştüm hiç böyle sorun etmedi sizin gibi !11

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• icinden geldigi zaman op gitsin ya ne sirasi o oyle ilk hafta elini tut ikinci hafta kolunu, abdest mi aliyorsun allasen

0|0
    0|0
  • hic bir zaman

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra öpüşürük

0|0
    1|0
  • Ah anonim .

Soyunuz tükensin !

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce olmaz.

0|1
    0|0
    • abi çok eski kafasınız ya. kızı yemicez heralde

• inanma:) tamam

• yada inansa mıydım

• 1 ay 18 gün sonra

0|0
    0|0
  • bi arkadaşım vardı. İlk hafta öpüşülmez, sarınılmaz demişti. Bence 1 hafta kısa bir süre. 1-1,5 ay beklense daha iyi.

0|0
    0|0
    • bizim arkadaş 2.hafta kızı yatağa attı. kıza şimdi kaşar filan diceksin ama kız bildiğin evden çıkmayan bir hatun yani

• haklısın , son olarak 1 ay mı diyorsun. 1 ay dayanamam ki ben

• Ne var ya dayanamayacak. Kız her önüne gelenle öpüşürse sevgiye dair, değer vermeye dair ne kalacak geriye? O bir ayda güven sağlanacak.

• Kiyamam ya ben de coktandir opecek adam ariyorum, yastigin olayim cahitcan!

0|0
    0|0
    • o zaman ekle beni <3

• Bana ismimle hitap etmen ne tatli carsaflari duzelt bozmaya geliyorum cahitim

• gelirken prezervatif almayı unutma pakiş <3

• ben yeltenmem de karşımdaki isterse kendimi geri çekmem. zamanı yok yani

0|1
    0|0
    • karşıdakini bırakıyon işi yani

• onun planı yapılmaz ki:D

• bir anda da olmaz ama

• Kızına göre değişir diyorum seninki nasıl biri önceden çok sevgilisi olmuşsa olabilir gerçi benim önce öpüp sonra çıkma teklifi alan arkadaşım vardı :D

0|0
    0|0
    • çıkma teklifi ederken öpmek işe yarıyor mu ya

• oha ya bala bak. biz hala elizabeth :((8

• KAÇ YAŞINDA O COCUK LİSEYEMİ GİDİYOR YA

• 4-5 ay... Rahat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya sen niye burdakilere soruyosun kardeşim, kız senin sevgilin, bir şekilde yanaş öp işte bunda ayıp bişey yok.. 4-5 ay öpüşmezlermiş de en az 1.5 ay olacakmış da.. sanki Angelina Jolie gibi dudak var da naz yapıyolar, dudağın solucan gibiyse 4-5 sene de öpmezler zaten, prensip meselesiymiş gibi göstermenin manası yok..

0|0
    0|0
    • aynen bro ya. hepsi kezban çıktı. yok evlenmeden olmaz , yok 4-5 ay . sanki bekaret zarı dudakta amk

• öptürmem diyenden korkacaksın kardeşim zaten.. baksan o dişlerin arasında nice doğmamış yetimler vardır :)

• lan sevgilin var hala ne zaman öpeyim diye soruyorsun bak bende bir sevgili olaydı şimdi gider kapısının önüne öpmeden geri dönmezdim :D her bir araya geldiğinizde öpüş biran önce öpmelisin :D

0|0
    0|0
  • 2.gün öptüğün kızdan ne hayır gelir ya saçmalıyorsun

0|0
    0|0
  • ben aşık olmadığım sürece bir kızı öpmem iğrenirim.

0|0
    0|0
  • SEN 25 YAŞINDAMISIN

0|0
    0|0
  • ben ılk bulusmamızda kızla sevişmiştim la :D 2 hafta facede konusmustuk ama normaldede arkadaş olarak 2 senedır tanıodu benı

0|0
    0|0
  • yuh be :) yastık öpmek

0|0
    0|0
    • yokluk neler yaptırıyor

• tm snde haklısn kardşm :)

Yükleniyor...