Kız arkadasınızın goguslerı kucuk cıksaa

dıyelım kıı begendıgınızz bı kız var vucudu fılaan olculerı tam sızlık yanı gorurne ole onunla bsyler yasarken bı bakıyosunuz kı aslında o sutyenın altında daha kucuk memeler var yanı dolgulu kullanıyoo ne dusunurdnuzz

Güncellemeler:
ben bu soruyuu cıddı cıddı soruyorum normal cevap vermıceksenız yorum yapmayın
bılmıyoorum tam emın olamadım onuu mutluu etmek ıstedım sadece zaten oda sonra daha once hıc bole zevk almamıstım fılan dedıı onun ılkı mı bılmıyoorum

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• Yuavv bir şey olmaz abla git yat :D

O da meme bulmuş, kıllısını aramasın yani :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• sanırım eski kız arkadaşımdada aynı sorun vardı. bana gelmişti ve öpüşürken ben gögüslerini emmek için elimle elbisesini sıyırmıştım ve gögüslerini ben normal büyüklükte sanıyordum fakat baya küçükmüş silikonlu südyen kullandıgı için büyük görünüyormuş . ben sorun yapmadım ama o küçük diye benim begenmeyecegimi düşünerek gögüslerini açmamıştı. halbuki ben sorun yapmamıştım

0|0
    0|0
    • yanı dusuncende bı degısıklık olmadıı hayal kırıklıgı fılan demekkı o kdr etkılemıyo cok sagol ıcımı rahalattın bıraz

• özelden eklersen bişi anlatacagım sonra silersin yine

• ekledım ben :))

• eme eme o gögüsleri ben büyültürüm sorun yok

1|0
    0|0
  • selam,

sevgidenmi bahsediyoruz. yoksa cinselliktenmi. kişi gerçekten seviyorsa. aşk kendisine bir yol bulur yürüyüp gider, yok tamamen cinsellikse eğer kişi herşeye takılabilir.

1|0
    0|0
    • sevmıomuss zaten sonunda kendısı soledıı :D ama ben bu konuda rahatsz degılım ılk deneyımımı asık oldugum kısıyle yasadım bu bence ayrı bı haz

• katliyama davet :D

0|0
    0|0
  • hayal kırıklığı yaşanmıyor değilde başa gelen çekilir metodu devreye giriyor :D

0|0
    0|0
  • Eskiden, sevgilim çay sevmiyor diye ayrılmışlığım falan var ama artık büyüdüm..

Ayrılmam abi.

1|0
    0|0
  • Hiç sorun etme. belli ki çocuğa soyunucaksın ve ilişkiye girceksiniz. Göğüs sorun değil sen ona anın tadını çıkarmasını sağla ;)

0|0
    0|0
  • ben küçük memeli hatunlara bayılırım :D

0|0
    0|0
    • kske herkes ole dusunsee:)))

• valla yerimm onun memişlerini büyük olunca ne öyle kafam kadar falan ıyyyk

• kendi beğenilerime göre, bir bayanda göğüsler vücuduna oranla orta kararda olmalı, senin dediğin gibiyse o krılmasın kendini kötüğ hissetmesin diye ilişkiyi öpüşmelerle sürdürür sonrada o kız arkadaşımla ilişki yaşamazdım birdaha...

0|0
    0|0
    • anladım ama onunla pek ole olmadıı ya dedı kı daha sonra bu olay sınemada oldu malum yerler :) bunu ıstemeye ıstemeye soyluyorum yapmak ıstemezdm ama daha once hıc bı fılmden bole zevk almamıstım dedı bılmıyorum yanı ne dusundu acaba yıne de hayal kırıklıgı olmustur sen onu ole dusluyosn pat dıe kucuk cıkıyo bu konuda bayagı rahatsızdım

• ucu varsa sorun yok :))))))))

0|0
    0|0
  • Olay su..Herkes umdugunu bulamiyor bazen..kaldiki sen o erkege guvenip kendini ona biraktiysan..o erkeginde bunu sorun etmemesi gerekiyor..ustelik..bunun sorumlusu sen degilsn..

0|0
    0|0
    • yoo ben ona hıc bsy demıyorum ayrıldık zaten benım ıcın sıkıntıda degıl sevmıyomus ole soledıı yanı ılk asık oldugum kısıyle bsyler yasadım daha ne olsun bu bıle ayrı basarı bence ben namusun ıkı bacak arasında oldugunu dusunmuyorum ya dokunmanın asık oldugum kısıyle her seyıde yapardım tabıı oda benı sevseydıı onemlı olan kafanda ne hıssettıgın bnce o kdr sey yasarsın bırılerıyle sonra asık oldugun cıkar gelır onunla yaptıgın asıl senın bekaretın olur

• olur eklerım :)

• bunun devamı nerde die sorarım.. ne düşünücem ya küçükse küçük, tutup büyütecek hali yokya kızın..

0|0
    0|0
    • ama sole dusun hayalınde hep buyuk vardıı yanıı gorulenle olan farklıı yanı sevgılının dolgulu sutyen kullanmasından rahatsız olmaz mısın

• :)) haklısın o kdr da kucuk degıl yaanıı kendısıde bunu kesfettı zaten :D yok ben ole duusnmuyorum ya hatta bana bazen ıtıcı bıle gelıyoo adet donemınde yapanlar var ve o nasıll oluyo hala anlamıyorum

• öyle bir seviştikki kan gövdeyi götürdü demek içindir heralde :) neyse tamam nasıl oluyosa olsun bırak midemi bulandırma gece gece :/

• Samimi söylüyorum farketmez.

1|0
    1|0
  • Hiç düşünmem, onları emmeye başlarım.Kız arkadaşım olduğu için kafaya takmam yani

0|0
    0|0
  • Çokta kötü bir şey olmaz. Küçük şeylerle yetinmeyi bileceksiniz :D İkiniz de :P

0|0
    0|0
  • gögüs hormonal bisey, bebegine yeterse yeter ... :)

1|0
    0|0
  • Çok takıyorsan çek silikonu ama sevgi varsa işin içinde sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • yalancı naltak kandırdın beni haşırt diye bir şaplak sesi.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey, benim için tutkulu olması önemlidir.

0|0
    0|0
    • ama sen onuu hep hayalınde buyuk goguslu olarak hayal ettın dusun normalde bakınca cıddı buyuk duruyo ama dolgulu kullandıgından dolayı gercekte daha kucuk o sevısme sırasında bı husrana ugramaz mıydın

• Yoo, ya tabi kimi adamlar vardır büyük ister. Kim olduğuyla alakalı ama çok önemli bir nüans değil rahat ol

• keserim onun memelerini.

0|0
    1|0
  • hıc bısey olmaz memelere gırmıceksın zaten gırıcegın yer aşada ayrıca kucuk memelı olpta cok sexı kızlarda bılıorm :D

0|0
    0|0
  • Hiç olmamasından iyidir. Bebeyi doyursun yeter ya.

0|0
    0|0
  • öldürürüm böyle bir kalleşlik olamaz. bir insan bir insana böyle zulmedemez aşağılık bişey bu resmen duygu istismarı yapmayın yaptırmayın

0|0
    1|0
  • ayrılırım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• vah vah büyük eksiklik

0|0
    0|0
  • ben beğenmiş, sevmiş, aşık olmuş da o aşamaya gelmişsem memesi falan mühim değildir zaten o saatten sonra. ayrıca büyük olacağına küçük olsun daha iyi bence :)

1|0
    0|0
  • erkek olsam ayrılırım gerçekten

0|0
    0|0
  • yine mi ( . ) ( . )

erkek olsam kızın memcigine yara bandı yapıştırırdim

0|1
    1|0
  • Hayallerini yiktin adamin gizli. :( Asdfghjkl

0|0
    0|0
  • Aa bir bakıyorum portakal koymuş !

0|0
    0|0
  • tavaya kırılmış iki yumurta benzetmesi yapmıştı biri çok gülmüştüm, hayal kırıklığı sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...