1968 kuşağı ile ilgili

merhaba arkadaşlar. 1968 kuşağının olaylarını bilmeyeniniz yoktur. ben bir çok kitap okudum bu konuyla alakalı. yine de okumadıklarım kalmıştır diye soruyorum. o günün insanlarının ağzından, veya o işkence çekenlerin ağzından yazılmış herhangi bir kitap bileniniz var mı?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• okudunda noldu. madalyamı verdiler. işkencemi görmek istiyosun acı cekmekmi. merak ettiğin seylere bak. püüüh sana :D

0|0
    0|0
    • merak etmek için, seninde başına gelmesi gerekiyor değil mi.. ah pardon, vaktin kalmamış olacak o zaman

• ama benim için değil. senin için. daha da vaktin gitmesin. yazıktır.

• link ne güzel masal ya özlemişim. bende bunları okuyorum bak

Erkekler Ne Diyor 2

• kırkyedililer i okudun değil mi firuzan ın ?

0|0
    0|0
    • sanırım gerçekten baya az okumuşum. okumadım. hangi görüş tarafından yazılmış bu, aratıyorum pek bir şey çıkmıyor, içeriği anlatabilri misin yani

• 68 kuşağını anlatan önemli kitaplardan biridir.hayatınıza yeni insanlar sokar bu roman, tam da olması gerektiği gibi.

düşünceleri, korkuları, eti ve kemiğiyle hayatınızdadır, yüzü gözünüzün önündedir. kitabı okumadığınız zamanlarda emine için endişelenir, onu merak edersiniz. bitmesin istersiniz ya, önünde sonunda biter o kitap; bir daha emine'den haber alamayacak olmanın üzüntüsü basar.. 68 kuşağını anlatan önemli kitaplardan biridir.

• birde nihat behram - ser verip sır vermeyen bir yiğit

"... behram, bu belgesel anlatısında halka baglılık ve inancın karsısında işkencenin gücünü yitirişini seslendiriyor. ilk yazıldıgı 1976 dan bu yana gecen ve beraatle sonuclanan yasaklı surecinin, yasaklara karsı mucadelesinin öyküsü ve albümle genişletilen bu yapıtında behram 12 Mart donemindeki ölümüne direnişiyle efsanelesen ibrahim kaypakkaya'yı anlatırken, bir doneme de ısık tutuyor..."

• Dar ağacında üç fidan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...