Anayasa Mahkemesi Fen Edebiyat fakultelerı ve Muhendıslıklere Vergi müfettısı olma yasasını ıptal etti.

Anayasa mahkemesı 652 khkyı anayasaya aykırı oldugunu soyleyerek redettı boylelıkle vergı mufettıslıgı ıktısadı ıdarı bılımler fakultesınde kaldı.bence ıyı oldu bu ulkede herkes uzman oldugu ısı yapmalı vergının tarhı teblıgı dava acma surelerı vergı oranları vergı cezaları vs bılmeyen kısıler vergı daırelerını zarara ugratacaktı..ben fen edebıyat ya da muhendıslık okuyan kardeslerımın de gırmesını ısterım ama bu kuruma gırınce en az 5 sene ısı ogrenmeye calısacaklardı,bu da ısın gecıkmesıne sebep olacaktı.tum IIBF kardeslerıme tekrardan hayırlı olsun.sız neler dusunuyorsunuz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• gerçekten bu iyi bir haber .

0|1
    0|0
    • haklı oldugumuz mucadaleyı kazandık kardesım.tekrardan hayırlı olsun bu arada ptt kurumuda sadece ııbf atama yapacagını acıkladı hazıran atamasında sonunda ııbf hakettıgı yere gelıyor

• inş. uzun zamandır yok sağlıçılar, yok öğretmenler derken uzun zamandır öteleniyoduk doğru düzgün atama yok ortalık ibf li kaynıyor. madem istihdam edilemeyecek her ünv. bir ibf fakültesi var açma bu bölümü ksıtlama getir ya. vallahi iyi oldu.

Kızlar Ne Diyor 1

• fen mezunuyum.ve bunların her tarafı iptal etmesi yüzünden iş bulamıyoruz.ne mutlu onlara.

0|1
    0|0
    • maydonoz hacım haklısın ama bu kurumda ıse baslasanız gercekten zorlanacaktınız..bu yuzden anasaya mahkemesı dogru olanı yaptı..umarım bolumunuzde atanır ve ulkeye faydalı ogretmenler olursunuz..simdiden basarılar

• hacım bende ıssız sayılırım yanı daha dogrusu ıssızım..babamın ısı var ama onca sene o ısı yapmak ıcın okumadım sımdı kendımı hukuk malıye ıktısat muhasebeye verdım gunduzlerı sureklı calısıyorum gecen sene de hazırlanmıstım(son yılımda) ama bu sene ıddalıyım bence alanında kendını ılerletmeye bak..umarım dıledıgın yeri kaznırsın hacım

Erkekler Ne Diyor 2

• yok ben mühendislik mezunuyum haci..doğru bir karar..herkes işini yapsın oldu olacak ameliyatlarada girek tam olsun bari..

0|1
    0|0
  • Doğru karar her önüne gelen mühendis olsa ne olucak,ortalık mühendis dolu tabiki isterim herkesin mühendis olmasını ama işini iyi yapan iyi bilen mühendis olsun derim örneğin Elektrik Elektronik mühendisi bir adama buatın ne oldugunu ben söyluyorsam vay halıne onun..ki bu konuda meslek liselerine öncelık tanınmalı enazından adam liseden buatın ne oldugunu bılerek okuyor,artı burda muhendıs vs olucak arkadaşlara okuyanlara tavsıyem unıversıte okurken mutlaka bıryerde çalışın ..

0|1
    0|0
Yükleniyor...