Bu şekilde spor yapmam sağlıklı mı?

squat yapıyorum (bikaç tane hareketini)
plank yapıyorum
bir de bacak egzersizleri.

kimseye sormadan yani. kendi başıma. bir bozulma olur mu vücudumda bu sağlıksız mı?

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness Hocası olarak teb başına eğer bir bilgin tecrüben yoksa tek başına yapılmaması gereken bir hareket squat. Eğer ısınmadan kendine yetecek kiloda çalışmıyorsan yani sana uygun olmayan kiloyu bilmeden kaldırıyorum havasında yapılmaması gereken birşey. Sakatlana bilirsin sakat kalabilirsin. İşi bilenle yapmanı tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sağlıklı değil. Squatı kendi kafana göre yapamazsın belin duruşu çok önemli. Isınmadan pata küte ağır hareketler yapıyorsun ağrılara sebep olabilir

0|0
    0|0
    • 1ay

E onlara zaten dikkat ediyorum ama ben zaten zayıfım sadece sıkılaşmak istedim acaba kafama göre yapmam sağlıksız mıdır diye düşündüm

• 1ay

ya onu demiyorum öf neyse

• 1ay

Sorunda bu yaptıklarım sağlıksız mı demişsin ben de sana senelerdir spor yapan biri olarak evet sağlıksız diyorum. Sakatlanmalara sebep olabilir. Öf deme bana

Erkekler Ne Diyor 6

• Bişey olmaz iyi yapıyosun ama hareketleri doğru yapmaya dikkat et ve beslenmenede dikkat et beslenme olmadan spor bir işe yaramaz :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet dikkatli besleniyorum :) niyetim sıkılaşmak zaten zayıfım

• 1ay

Bozulmalara sebep olmaz hareketleri dikkatli ve doğru yaptıca , keşke herkez senin gibi dikkat et vücuduna öyle uzakdan yapamazsin bozulur ağrır oran buran diyeceklerine

• 1ay

aynen onları da yapıcam çok heyecanlı :D
      boşverelim onları amaan :)

• degil

0|0
    0|0
  • sağlıksız ve düzensiz yanlış sppor çok risklidir unutma

0|0
    0|0
  • Tabiki değil biraz cardio da eklersen süper olur

0|0
    0|0
  • Çokta güzel yapıyorsun tebrik ederim. Beslenmene dikkat edersen iyi gelişirsin. Ayrıca bir de mekik yapabilirsin.👍

0|0
    0|0
    • 1ay

teşekkürler de acaba yanlış yere vücudum bozulur mu çok merak ediyorum

• 1ay

çooook teşekkür ederim :D

• 1ay

Çoooook rica ederim yardımcı olabileceğim başka konu olursa sorabilirsin 😀

• Bir spor hocasına danışman lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...