Bir aslan burcu erkeği ilk buluşmada karşı tarafın nasıl giyinmiş olmasını umar?

sevdiğim kişi aslan burcu ve yarın il kez buluşucaz. kim ne derse desin genel olarak burçlara inanıyorum. bir aslan burcu erkeği ilk buluşmada karşı tarafın nasıl giyinmiş olmasını umar ? cevaplarınız için teşekkürler..

Güncellemeler:
Ve sadece kahve içicez..?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Şık giyinmesini

0|0
    0|0
  • Aslan burcunun adı şurdan gelir.. Kraliyetten gelir yani krallar kibirli, kendini beğenmiş, merkezcil , her işi ben yöneteyim .. Yani istisnaları bilmem ama aslan çokta sağlam gelmiyor bana. Giyinme tarzını sorarsan şirin göstercek birşeyler her zaman işe yarar..

0|0
    0|0
  • Giyinmemiş olmasını umar.

0|0
    0|0
    • Şakayı bir kenara bırakalım, oyle bir şekilde giyin ki seksi ol ama fazla dekolte olmasın. Yani seksi görünmenin yanı sıra " zor kız" olursan o aslan sana tek kelimeyle tapar. Ancak şunuda unutma fazla naz aşık usandırır.. Yani özet geçeyim, giyimin tabiki önemlidir, ancak ası vurucu kısım muhabbettir. Ben aslan burcu olarak karşılıklı ilişkilerde en onem verdiğim unsur karakter ve muhabbetin kalitesidir..

• Fiziğin düzgünse açık renkli çok şık ile günlük arası bir şeyler giyebilirsin. çok fazla özenmene gerek yok, bir aslanın en çok önemsediği şey muhabbettir..

• düzeltme: "çok şık ile günlük arası" değil "şık ile günlük arası"

• kamoon mu :D bu zenci ingilizcesinide geçmiş bildigin kürt ingilizcesi olmus :D

0|0
    0|1
  • fazla abartmasın yeter bakımlı ama sade bir görüntü

0|0
    0|0
  • İyi giyinmiş olmasını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...