Yas tutmamı mı bekliyordu?

Hoşlandığım adamın bir ilişkisi olduğunu ona karşı bir şeyler hissetmeye başladıktan çok sonra öğrendim.hala kız arkadaşını görmedim ama tüm gün sürekli mesajlaşıyor ve konuşuyorlar.bense o umrumda değilmiş rolü yapıyor olsam da farkında.dün bana ballandıra ballandıra evlilik planlarını anlattı.neşeyle dinledim ve bugün akşam üzeri bir yere gitmem gerekiyordu.bana nasıl gideceğimi sordu.ben de bir erkek arkadaşımın adını vererek o bırakır dedim. hemen bir tanıdığımızı çağırıp beni götürmesini istedi.ben hayır dedikçe ısrar etti.sonra ben bahsettiğim arkadaşımı onun yanında arayarak samimi bir şekilde konuştum.kaşlarını çatarak tüm konuşmayı dinledi akşamı o arkadaşımla geçireceğimi anlaması için çabaladım.bozuldu.ne bekliyordu onun için yas tutmamı mı ?bunun ona ne faydası var.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Birbirinizi siniyorsunuz..kendi gozlerinle.gormedysen suphelenmelisin..belkide tepkini ogrrnmke icin yalan soyluo senin yaptigin gbi

0|0
    0|0
    • sevgilisi olduğuna eminim o kadar ustaca detaylı senaryo yazması mümkün değil.yaşadığı yer okuduğu okul ve evliliğe 1.5 sene kaldığı.ve yanımdayken telefonu çaldığında ekranda aşkım yazısını görmek canımı yakıyor.

• ayarı yok ki geçen hafta benzer şekilde bir arkadaşımla gördü sanki basit kızmışım onunla bununla görüşüyormuşum gibi suratıma bakmadı öfkelendi erkenden ortamdan kalktı gitti. tanıklarımız da ne oldu şimdi buna dediler..saygısını kaybetmek istemediğim için aşırıya kaçamıyorum.

• Kendini uzmek yerine..onu uzmelisn..yada mesafeli ol..bi sure sonra..kiz arkdsn var dogru olmz diye agzini yokla

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç bir faydası yok o umutlu seni üzdüğü için pişmanlık duyuyor seni bu nedenle böyle dvaranarak ilgi göstererek hatasını affettirmeye çalışıyor

0|0
    0|0
  • peki onun bir başkasıyla olduğunu düşündürmenin sana ne faydası vardı da yaptın?

0|0
    0|0
    • sevgilisi olduğunu bile bile peşinden koşan olmamak ve başkasından da hoşlanabileceğimi ona göstermek istedim:(

• ego tatmini için karşındakinin umrunda olması onu önemsemen gerekir.o benim için önemli de bunları yapıyorum.ben onun sadece arkadaşıysam aşık olduğu biri ile birlikteyken bu tavır neden bırakasın yoluma gideyim.küsmesin trip atmasın beni düşünmesin.

• hayır ego tatmini anlamında söylemedim. insan isteyip de bir sebepten olmayınca egosu yara alıyor. onu tamir etmek için hiç umurumda değil, benim hayatım gayet güzel mesajı vermek istiyor karşı tarafa. o da sen de birbirinize karşı bunu yapmışsınız. onu demek istedim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...