Bu durumda ne dusunmem lazim? nasil bir sonuc cikar?

bu tartismalar cocukca geliyor ama iliskimizin vazgecilmez bir sorunu, cozemedim cozemiyorum :( belkide ben hataliyim bilemiyorum, ama uzuluyorum, kiziyorum tahammul edemiyorum. erkek arkadasimla baska sehirlerde yasiyoruz, dogal olarakta cok sık gorusmemiz mumkun degil. iki ayda bir gorusuyoruz, bir hafta 10 gun kadar kaliyorum. dogal olarak biraz daha fazla zaman ayirmak isitiyorum. ama beyimiz acayip rahat. sanki her gun birlikteymisiz gibi davraniyor. yani geldigimde 2-3 kere anca gorusuyoruz. tamam isleri yogun, yorgunum falan dese, yeterli bir zaman.. ama biliyorum ki arkadaslariyla neredeyse her gun gorusuyor, demek ki is cikisi birseyler yapabiliyor, iki ayda bir haftasini bana bu sekilde ayirmamasini anlayamiyorum..

ya da bulusuyoruz bu basliyor mizmizlanmaya uykum geldi su bu... bense onu az gordugum icin acikcasi daha uzun zaman gecirmek istiyorum hemen duyu somurusu, cok calistim, yorgunum sole bole... ee dun aksam gecenin 2 sine kadar futbol oynarken yorgun olmuyor, benimle birlikteyken mi oluyor. baslarda anlatmaya, onu anlamaya calistim. ama is onun arkadaslarini kiskanmama geldi ki, asil mesele o degil, baktim anlasamiyoruz, tartisiyoruz (ki beni sevmiyormu acabaya kadar geldi, ole olsa senle olmam diyip kestirip atiyor)...bende artik dillendirmiyorum ama anlamiyorum, inanin beynim almiyor. ben normalde yapmadigim seyleri onun icin yaparken, onun normalde yaptigi seyleri benim icinde nadiren yapmasini bekliyor olmam cok mu ilginc... ama yok, adamin icinden gelmiyor :( sizce ne yapmam lazim :( ne dusunmem gerek?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bence seni sevdiğinden şüphe et.. insan aşık olduğu birini 1 gün görmemeye dayanamaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• seven erkek sevdiğini üzmez değer verir kırmaz yanında olmak ister yanında olmak için bahaneler üretir ağlatmaz ağlatırsa mutluluk göz yaşları döktürmesi gerek bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adam sevmiyor açık ve net.

0|0
    0|0
    • bende dusundum bunu ama o zaman neden hala benimle birlikte, ne kavgalar ettik, ben cok ayrilma noktasina geldim istemedigini soyledi. anlamiyorum bu durumu:/

Yükleniyor...