Içimde öyle bir nefret büyüyor ki

eski sevgilimden nefret ediyorum begendıgı kız fotorafları ıcın ya da bır kızın dünyalar verdim sarkısının adını yazıp sevgilimin altına gözlerinin uğruna yazdığı için kızı tanımıyor bile beni sevdiğini söylediği halde Şu an ayrı olduğumuz için herşey için ondan nefret ediyorum salak diyebilirsiniz bana ama lanet olası adamı sevmekten vazgeçemediğim için herşey için öyle bir yere gitmk istiyorum ki avazım çıkana kadar bağırmak deliler gibi ağlamak ama kimsenin beni duymasını istemiyorum ağlamak için o kadar direniyorum ki sanki içimde patlıcak birgün ne yapıcagım ben akıl verın ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• seni naliyorum oda bana d3rdi arkadas kaldık şimdi cıtı c9kmıyor bakalım yazmiyorım ilgilenmiyorum mesaj atmiyorum belkide artık bizi begenmiyolar kimbilir baska yerlerdeler umursama ilgilenme arama sorma bekle bakalım biraz

0|0
    0|0
    • bekliyorum kendımı begenmıs bırı degıl ama o begendıgı kızların hepsınden bın kat guzelım benden ıyısını anlayıslısını sevenını bulamaz oda bılıyor oda svıyor yanı onceden sımdı bılmıyorum tek sorun bana guvenmıyormus beyfendıden hıcbırseyı saklamadım erkek arkadasım bıle sorun onun ıcın ama bazen dayanamıyorum o kadar kötü hissediyorum ki

• ya inş kavusursun

• ins canım :(

Erkekler Ne Diyor 2

• ne kadar bağırsanda boşa be arkadaş ne gerek var böyle şeylere takma kafana bağlanma kimseye olsun bitsin.

0|0
    0|0
    • çok kolay sanki bağlanmamak ah ah.

• tabikide aa herşey senin elinde ama farkında değilsin

• salak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seni o kadar ıyı anlıyorum benimkı üstelikşu anbaşkasıyla kendıme cok kızıyorum oona cok ofkelııyım aynı zamandada nefret edıyorum hıc eksılmıyor 3 ay oldu benı bırakıp ona gıdelı ama nefretımde hıc azalma yok cok seversen nefretınde buyuk olur

0|0
    0|0
    • baskası olursaşu anolan umudum tamamen bıter ondan vazgecerım dedıgın gıbı nefreım de cok buyuk olur ve zamanı geldıgınde odemekte ınsafıma kalır

• ben allah ahavale etmeyı tercıh ettım benı her gun bıtırdı sozlenmıste o kızla benim umudumu elmden aldı sende oyle yap allaha havale et sende benımle yaşıt gıbısın bende 20 yasındayım ve onumuzde cok güzel var

• 19 bende bılmıyorum kendım halletmeyı yeglerım dıger tarafta zarar gelsın ıstemıyorum ona bılmıyorum bazı seylerı haketsede oyle ıste

Yükleniyor...