Belkide ayrılacağız ve yarın önemli birgün napmalıyım?

erkek arkadaşımla sanırım son kez tartıştık ve sanırım bu bardağı taşıran son nokta oldu. ve belkide ayrılacak. telefonu kapattı aramalarıma cevap vermiyor. ve benim yarın çok önemli bir sınavım var kafayı yemek üzereyim.final bu ama aklımdan çıkmıyor uykum yok. napmalıyım ne etmeliyim bilmiyorum

suçluyum ama onda da var ama hatanın büyüğü bende çok kötüyüm telefonu50 kez aradım hala ulaşılamıyor nolur bir akıl verin

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ulan yarın sınavının olacağını bilen öküz seninle tartışıyorsa ve sende sınavını düşünmek yerine hala onu düşünüyorsan yazık kızım anana babana bunca sene okusun da ayaklarının üzerinde dursun kimseye minnet etmesin dediği çocuğu neler düşünüyor neyse sana ve senin gibilere müstehak ama kızamıyorum yinede neyse salla sen şimdi o öküzü seni böyle bir günde bırakan ve hayatına bu şekilde yön veren birisine hala aşık olmana inanamıyorum eminim şimdi kendinide avutursun aklına gelmemiştir diye biraz akıllı ol sevgilinden bahsediyorsun zaten sınavından da haberi yoksa hay senin sevgiline

0|0
    0|0
    • yok ya ben beni emin ol düşünürüm ve aynen senin gibi konuşurum sınavımın farkında kalktı geldi görüştük dışarda ama ben son anda durmadım tartışma yarattım ve cidden kırıdm o da gitti eve aradım teli falan kapadı:/

• ayrıldık.

• oha nasıl becerdin bu saatte bunu

Erkekler Ne Diyor 3

• bir sigara yak ve standart FM dinle :)

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanır.

0|0
    0|0
  • herşey olacağına varır bekle sadece

0|0
    0|0
    • ama çıldırttım sanırım bu nedenle üzgünüm

• diyorum ya sen ne kadar uğraşsanda eğer ayrılık olacaksa olur yanii

Kızlar Ne Diyor 2

• sal ya.