Bugün 2 yıllık sevgilinizden ayrıldınız diyelim, ne yaparsınız?

bi yandan güzel anılar... peşinizi bırakmıyor diğer yanndan sizi incittiği kırdığı üzdüğü anlar aklınıza geliyor.. bir yanınız onu çok istiyor:( bir yanınız ondan nefret ediyo:s tam bir duygu karmaşası içindesiniz. sizce antidepresan mı kullanayım ise yarar mı?

• Kendimi alısverise verirdim
    12% (5)0% (0)7% (5)Oy Ver
  • Arkadaslarımla vakıt gecirirdim
    32% (13)39% (11)35% (24)Oy Ver
  • Yeni birini bulmaya calısırdım
    15% (6)7% (2)12% (8)Oy Ver
  • Bir koseye cekılır yalnızlıkla basbasa kalır , ağlardım
    35% (14)39% (11)37% (25)Oy Ver
  • Antidepresan ise yarıyor kullan bence
    6% (2)15% (4)9% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
31|42

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde 2,5 yıllık bir ilişkim vardı.Önce baya bir sarsıntılıyıdı.Çok ağır geliyordu herşey.Kendimi işime gücüme verdim atlattım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• tabikide hayır gerek yok öyle haplara filan o seni hak etmemiş ki o seni sevmemişki o seni önemsememişki sen onun için neden üzülesin ki hatta sevnmelisin bence zararın neresinden dönersen kardır çünkü şimdi önünde çok güzel yepyeni bir hayat var seni hiç kimsenin kısıtlamadıgı hiçbir kıskanclıgın olmadıgı kavganın gürültünün üzüntünün göz yasının olmadıgı günler başlıcak senin için bence bunları degerlerndir ve arkadaslarınla birlikte eglenmene bak tabi üzülürsün başlarda ama şunu sana söyleyebilirim ki hiç bir aşk acısı sonsuza kadar sürmüyor test ettim onayladım yani bilimsel gercekler bunlar :D

1|0
    0|0
    • cok tesekkür ederim icimi rahatlattınn:))

• ciddimisin... benim dertlescek arkadasım bile yok be gardas:(

• olurmu arkadasım oyle şey elbet vardır kendine yakın gördügün bir iki kişi herseyini konustugun hadi o da yoksa bile biz varız burada ne zaman canın sıkılırsa ne zaman kendini üzgün hissedersen moralin bozulursa yazarsın destek oluruz biz sana böyle zamanlarda yanında birinin oldugunu bilmek gercekten insana güç ve güven veriyor

• sakın kullanma o lanet ilaçları. insanı aptal ediyor. sen ilk aşk acısı çeken insan değilsin. sonra olamyacaksın. o yüzden sakin ol. senin tek ilacın zaman.

0|0
    0|0
    • zaman ise yarmıyor:(

• peki:(( seni dinliycmm

• merak etme benim dediğim gibi olacaktır. hiç asma suratını boş yere :)

• Şit bırçetka bırak artık şu çocuğu da biraz kendine gel toparlan.Dünyanın merkezi o değil abuk zubuk ilaçlar kullanma zamanla unurursun atlatırsın bunu.

0|0
    0|0
  • psikiyatriste git, durumu anlat, ilaç gerekli ise o sana ilaç verir, kafana göre kullanma çok tehlikeli, şimdi bir şey olmaz ama, ilerde büyük hastalıklara sebep olur yanlış ilaç kullanımı, 150 tl falan ver 1 seyans psikiyatriste git, olayı çöz...

0|0
    0|0

1|0
    0|0
  • hiçbir aşk mutlu sonla bitmez ! sadece anını yaşarsın ! sende anını da hüznünü de yaşamışsın belli... eğer ki geleceğnde arkadaşını görüyorsan adam akıllı al karşına birbini kırmadan üzmeden konuş.. baktın ki işe yaramıyor... sana değer vereni koskoca TÜRKİYE de bulmak zor değil...

0|0
    0|0
    • tesekkurler:(

• allah razı olsun seninde:(kardes

• Cenab-ı ALLAH bana muhteşemimi bhşetmiş kardeşim.. 5 yıllık birlikteliğim var ve evliyim 1 yıldır :)

• 1. adım ayrıldığını kabullen ve ondan yana ümitlerini kes

2. adım onu düşünmekten vazgeç aklına gelince başka bir şeye odaklanmaya çalış

3. adım arkadaşları ve aileyi devreye sok daha fazla zaman ayır

4. adım depresyon battaniyesinden uzak dur yürüyüş falan yap

bi tek sen böyle değilsin sen ayrıldın diye dünya dönmeyi bırakmadı yani yoluna devam et

0|0
    0|0
  • Gider 4 yıllık biriyle çıkardım.

1|0
    0|0
  • Bende seninle aynı durumdayım.Tam da anlattığın gibi oldu.Görüşmüyorz netten haberlerini görüyorum.Hepsi o .Kendini başka seylere ver arkadaslarınla takıl yanlız kalıp kendini dinlememeye calış zamanla alışırsın Ama unutamazsın aşk bitmez hemencek

0|0
    0|0
  • çok saçma bir soru eğer ayrılıyorsan yapcak bişey yoktur ki ayrılıyorsundur.Ayrıldıktan sonra ne yapacan ki sende git ayrıl o senden ayrılınca altta kalma :-))

0|0
    0|0
  • Bu şarkıyla içki içerdim.

link

1|0
    0|0
  • A-1 haftada unutturur

B-3 haftada unutulur

C-Es geç çok zor unutmak

D-3 ay sürer unutmak

E-Ohhh dünya varmış nerdeyim lan ben?

0|0
    0|0
  • F Oyla: İçerdim

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • 3 yıllık olanından ayrıldıgımda ne yaptıysam onu..

0|0
    0|0
  • beni 4 saatlik sevgilim terk etti duygularımla oynadı yıkıldım resmen sonra akşam bir halı saha maçı yaptım birşeyim kalmadı.

0|0
    1|0
  • ne hemen antidepresan kullanmak ya allah aşkına tamam zor bir durum olabilir senin için biraz zaman yay biraz kafanı dinle arkadaşlarını dinle işin içinedene çıkmassan psikologa gidersin o sana yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz yas mı tutayım yani :D

0|0
    0|0
  • Yüksek okul terk mi ? :)

0|0
    0|0
  • şıkları seçmedım ama burada takılmazdım eminim

0|0
    0|0
  • sırasıya hepsi, ya da kişiye göre herhagi biri

sonuncu da Oh be demiştim. allahın belası salağın tekiydi

0|0
    0|0
  • Kendi kendini yipratma. Ben 8 yillik sevgilimden ayni zamanda nisanlimdan ayrildim. Hic bir seyde yapmadim. Dik dur.

0|0
    0|0
  • şu seçeneklerden

hiç birini yapmam

biraz peşinden koşarım

sorunu halletmeye çalışırım

olmadımı

o kız ya benim ya da toprağımın

0|0
    0|0
  • anıların amk sana bişey olmasın

1|0
    0|0
  • Taşın üstüne çıkar Adrian diye bağırırım

0|0
    0|0
  • 2 günlük sevgili bulmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • İç bir soğuk su. Gez dolaş eğlen derim :) Yani ben öyle yapardım :D

0|0
    0|0
  • hapla surup la unutulurmu geçermi kalp bu

0|0
    0|0
  • aman derim bana kızmı yok

0|0
    0|0
  • Daha bugünden böyle dersen, senin işin zor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 31

• Antidepresan kullanma etkisini göstermesi için 6 ay düzenli kullanman gerekiyor ve ilk haftalarca sürekli uyutup halsizlik yapıyor arkadaşlarımdan gözlemlediğim kadarıyla... Eğer sınava mınava girmeyeceksen otur ağla vallaha sonra istesen de gözlerinden yaz akmıyor çok ağladığın için... Gündüzleri de arkadaşlarınla filan buluş

1|0
    0|0
  • bence biz ne yapmaman gerektiğini söyleyelim. zaten duygusal anlamda kötüsün kesinlikle içinde aşk unsuru bulunduran bir film izleme duygusal şarkılardan uzak dur yalnız kalmamaya çalış evde olmasan daha iyi olur arkadaşlarınla hoşlandığın bişeyler yap resimlerinize bakma biraz sosyal paylaşım sitelerinden uzak dur sürekli profiline girmek gelicek aklına hele bir de iyi olduğuna dair bir paylaşım filan görürsün mazallah kimse tutamaz seni için çıkar ağlamaktan ve doktor tavsiyesiz ilaç kullanma :)

0|0
    0|0
  • Canim benim. Benimde henuz 6. Gunum. Ilk gun cok fazla agladim ikinci gun kahvaltida patates kizartmasini görünce aglamaya baslayinca artik doktora gitmeliyim dedim. Hafta sonuydu mecburen dahiliyeye gittim. Doktor cok sekerdi sagolsun anlattim dinledi. Ilac igne bisey dedim bana Paxil verdi. Sana yemin ederim icindeki deliler gibi akan selalenin onune resmen set kuruyor.aglamam bitti hatta gulymsuyorum bile. Bu gun daha iyiyim ve icmedim. Ozguven veriyor. Kafan rahatliyor duygulari hazmediyorsun.oldu napalım diyorsun. Lutfen dene. Doktor yönlendirir zaten.

0|0
    0|0
    • ciddimisinn tatlımm:)) ben depresyon sebebiyle paxera almıstım dahA once ama 1 hafta kullandım yan etkı yaptı. aşk acısı icin paxıl veriyorlar demmek:(

• Bunun hic yan etkisi yok sadece gülücük yapiyor. Netten arastir canim. Cok sukur bana cok iyi geldi

• yakın bir arkadaşımda kalırım kısa bir süreliğine yalnız olursam ağlarım falan filan çünkü hem arkadaş desteği iyi oluyo. bir kaç gün içer sıcarz sonra toplarım zaten kendimi:D

1|0
    0|0
  • duygusal bir film acarım, aile boyu dondurma ve kocaman bir kaşık. içimi dökerim önce aglarım. o film kesmezse 2. film aglayabildiğim kadar aglarım. sonra sıcak bir dusa girer rahatlarım ardından biraz soguk suyun altında dururum kendime gelmek için.sonra giyinir kulaklıgımı takarak hiç bilmediğim sokaklarda koybolurdum. bunu yapınca rahatlarım az da olsa. depresan kullanmanı tavsiye etmem ben kullandım. cok yan etkisi var cildide bozuyor bazıları kusturuyo bas dönmesi ve unutkanlık yapıyo hiç tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • ya ne antidepresanı allahını seversen abartma. geç bir köşeye ağla,birileriyle konuş,ne bileyim eski sevgilini ara ortalığı yak yık. hissettiğin şeylerin içinde tıkılıp kalmaması gerekiyor.

1|0
    0|0
  • vallaa o benden ayrılsın hiç bişe demem elbet birgün geri döner pişman olurr yalvarırr gerisi ne olur bilmem.

1|0
    0|0
  • Antiler işe yaramaz. İşe yarayacak tek şey "zaman". Çok basit bir cümle gibi geliyo belki ama unutamazsın ama alışırsın.

1|0
    0|0
  • kendimi odama kapatır acımı yaşardım.

antidepresan kullanmak işine yaramayacak, o bastırdıgın duygular er ya da geç patlama yapacak o yüzden doğru zamanda yaşamalısın bunları. en dibe iner tekrar toparlanmaya bakardım. onu unutana kadar da bir başkasıyla olmazdım.

0|0
    0|0
  • kısmet değilmiş :D

0|0
    1|0
  • gözlerini aç,kafanı kaldır,havanın nasıl olduğunun önemi yok.önünde yeni bir yaşam var.

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • dün gece ayrıldık beni mal gibi kapkaranlık bir gecede bıraktı boş düşüncelerle uyjusuz geçen bir gecenin ardından öğlen işyerine baskına gittim her lafına he dedim. şimdi aşkımmm diye mesajlar atıyor .

seviyoruz da işte anlaşamamk mahvediyor insanı

demem o ki seviyosan git biraz pohpohla inan değer

0|0
    0|0
  • ben 4 senelik ilişkimi bitirdim ağustosda 1 yıl olacak. ya ben napam peki.. acı ama gerçek konuşayım unutamıyorsun. aklına gelince için hep acıyacak bir zaman sonra acımasa bile aklına gelecek. sosyal ortamlarda kendini onun profilinde bulacaksın. üzüleceksin üzülmemek elde değil.. ama zaman unutturmuyor sadece uyuşturuyor.. bak benim 1 yıl olacak hala bir ilişkiye veremedim kendimi..

0|0
    0|0
  • unutana kadar icer sonra cilginlar gibi dans eder sonra kusar bir yere sizar sonra uyanir gozlerim patlyana kadar aglarim genelde boyle yapiyorum

0|0
    0|0
  • Önce D şıkkı sonra B şıkkı sonra bu link

0|0
    0|0
  • Arkadaslarımla vakıt gecirirdim

0|0
    0|0
  • en iyisi bir köşeye çekilp ağlamak acını ertelersn artr yaşa gitsin

0|0
    0|0
  • 3yillik sevgilimden ayrildim baktim boyle daha guzel kafa rahat.

0|0
    0|0
  • içinden çıkıyor unutuyorsunda yaptıkları dedikleri aklına gelince koyuyor aşık olman gitsede onlar kalıyor o yüzden psikologa git sana tavsiyem ben gitmedim pişmanım.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • oturur dünyanın sonu gibi ağlarım bir kaç ay geçtikten sonrada NAPMIŞIM LAN BEN diye hayıflanırım :D

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • B dedim

ve keşkeee bıraksa dıyip gidiyorum

0|0
    0|0
  • standart yavaynı devm ederim ne frk ederki. : *

0|0
    0|0
  • Bugün hiçbir şey yapmadan giden 2 yıla izin veririm benden de gitsin diye...

0|0
    0|0
  • önce D sonra B sonra A . zamanı gelincede C şlghkfgh

0|0
    0|0
  • ben 5 yillik iliskimi geride biraktim ben napayim?

0|0
    0|0
  • Benim için iyisiyle kötüsüyle büyük bir tecrübeydi der, yoluma bakarım.. aşk güzeldir tabi ki ama bir erkeği hayatının merkezine koymak da bana abartı geliyor. hayat devam ediyor, sen de yoluna bak derim.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...