Gençlerbirliği- Beşiktaş ve Galatasaray- Fenerbahçe karşılaşmaları sizce nasıl sonuçlanır?

Tabi şuanki takımların form durumları ve kadrolara baktığımızda Beşiktaş ve Fenerbahçe bir adım öne çıkıyor sizce nasıl sonuçlnır bu karşılaşmalar?

Güncellemeler:
1ay Galatasaray-Fenerbahçe basketbol karşılaşmasıdır arkadaşlar.

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Geçen hafta Çaykurrize deplasmanında 2-1 yenilen Gençlerbiriği takımı var. Beşiktaş rahat kazanır. Basketteyse Fenerbahçe açık ara kazanır ama Bogdonaviç'in sakatlanması kötü oldu.

0|2
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Beşiktaş deplasmanlarda iyi , bu hafta da 3 puan kazanır
    Euroligde fb de bogdanovic ve kalinic sakatlıklardan dolayı olmayacak bu durum etkiler ama yinede fb kazanır

0|1
    0|1
  • Gs FB basket maçını dyon sanrm bjk ve bir adım öndeler tabi tersi de olablr gençler iyi oyununu oynarsa gol bulablr bir beraberlik cıkablr. FB ülkerde 2 eksik var gs kazanmak zorunda neden olmasn

0|1
    0|0
  • fenerbahçe öne çıkıyor derken

0|1
    0|0
  • hepsi berabere

0|1
    0|0
  • Beşiktaşım kazanır.. renkliler berabere kalır..

0|1
    0|0
  • Basket maçı için konuşacak olursak, Fener'de dün iki önemli oyuncu sakatlandı ama onların yerini doldurabilecek oyuncular yok değil. Cimbom'da ise takım ruhu yok. Oyuncular birbirine alışamadı hala bir çok maçta bunu gördüm. Bence az farkla Fener alır.

0|1
    0|0
  • bu iki maç aynı hafta değil ki neyse benim tahminim beşiktaş çocugu ibrahim üzülmez Gs ye oynattığı gibi G. Birliğini beşiktaşa karşı oynatmaz bu bir gerçek
    11 haftadaki derbi için ise zor maç bilemedim umarım kazanırız kaç sene oldu yenemedik

0|1
    0|2
    • 1ay

Yok Galatasaray Fenerbahçe basket maçı güncellemede belirtim onuda bugün 20.00 de Beşiktaş futbol Galatasaray basket :)

• 1ay

basketbolu takip etmem ama iddia ediyorum Cim Bom yener bunun aksini iddia eden basketboldanda anlamıyordur burayada açk net yazıyorum :D

• 1ay

Vay arkadaş tamamdır inş :D

Yükleniyor...