Pazar günü Lider Başakşehir'in 13.30 da maçlarını oynaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Federasyonu arka bahçesi yapanlar, federasyonunu kendilerine sağladığı haksız avantajlara sesleri çıkmayanlar gerektiginde demirören federasyonunu savunanlar ve bu pozisyona düşenler ve güya demirören ile çatışmalı gibi rol yapanlar LİGİN LİDERİ Başakşehir'in saat 13.30 da maç yapması konusunda ne düşünüyor. Geçen haftada çok çok erken saatte oynadılar. Kendi takımları ki o saattte oynamaları mümkün değil zaten ama bir ihtimal olsa ne hissederlerdi. Bu haksız uygulama hakkındaki görüşleriniz neler. Artık bu ayrımcı demirören federasyonu gitmesi gerekmiyor mu?

Eğer soru şikayetlerden dolayı kalkarsa o şikayet edenler adına sizlerden özür dilerim şimdiden, görüşleriniz saygılı bir şekilde belirtin.

• Demirören Federasyonu kulup kayırmacı tavrında derhal vazgeçmeli mümkünse görevden derhal ayrılmalı
    0% (0)62% (5)62% (5)Oy Ver
  • Hayır hiç bir sorun yok Demirören Federasyonunu çok seviyorum
    0% (0)38% (3)38% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay yorum yorum yorum
ama saygı çercevesinde
1ay başakşehirin 13.30 da maç yapması doğru mu diger rakipleri 19 da yaparken

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Fedarasyona laf atarak Beşiktaşlilari kizdiriyosun yalnız 😁

0|2
    0|0
    • 1ay

kızan kızar :D o kadarını bilemem ben durumu ortaya koydum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Tüpçü ayrılmalı ama mevcut hükümet devam ettikçe bu adam yola devam eder daha önceki haftalarda da fikstürde saçmalamışlardı
    Başakşehir konusunda ise onlar bile senin kadar tepki göstermemişlerdir eminim , benim kuşak futbolu sevdiyse pazar günü erken saatte oynanan maçlarla sevmiştir. Talebeler pazar akşamı maçlarına gidemez genelde ertesi gün sabahtan okula gideceğinden. Keske hafta ici gündüz maçları çoğaltilsa

0|1
    0|0
    • 1ay

taraftarları mı var ki sesleri çıksın bizler işte sesleri solukları oluyoruz burda
      ya samimim ol şimdi beşiktaş 13.30 iki hafta arka arkaya maç yapsa ne düşünürsün rakibinde 19 da falan yapacak, inşallah beşiktaşın maçlar hep13.30 lara verilirde talebelr bayram yapar :D maksat talebeler sevinsin

• 1ay

Hafta ici 2 mac çok istisna iste demek istediğim bu. Basketbolda da siyaset bundan sonra daha etkili olacak

• 1ay

basketbol mu? basketbolu pek takip etmem ama olabilir bilgili birisin vardır bir bildiğin o konuda bir şey diyemiyeceğim

• Federasyonu sevmiyorum ancak bu durum normal yani son haftalara gelinse ozaman doğru sadece federasyonla alakalı değil yayıncı vs birçok etken var Türkiye'de malesef çok çok istisna durumlar olmazsa büyük takımlar akşam saatlerinde oynar bu böyle demek istediğini anladım ancak çok etken var ama belki o maçların yanına Başakşehiride sıkıştırabilirler.

0|1
    0|0
    • 1ay

liderin maçı 13.30 da olur mu ya geçen haftada öyle oldu yani ben diger şampiyonluk adayların 13.30 maç oynayacağını düşünmüyorum zaten o saatlere verse federasyonu topa tutarlar telefon trafigi falan

• 1ay

ya tamam dediğini anlıyorum zaten onların maçı 13.30 da oynansın demiyorum ama Başakşehirin maçlarıda 17 lere 19 lara çok rahat çıkartılabilir lig tv, lig tv1 ligtv 2 diye kaç karnal var böylede olmaz bu işler haksız rekabet var bunun bana adil olduunu kimse anlatmaz

• 1ay

Onuda belirttim belki Başakşehir maçları ileri saatlere çekilebilir diye zaten gerçi onlarda şikayetçimi bu durumdan bilmiyorum alışıklar sonuçta.

• izlenme oranlarıyla alakalı. yayıncı kuruluş izin vermez ki buna kanka.

0|1
    0|0
    • 1ay

kaç tane lig tv kanalı ama ligtv1, lig tv 2. lig tv3 vs...
      bu böylede olmaz ama

Yükleniyor...