Bir kıza kilo mu aldın sen diye sorulduğunda doğabilecek tehlikeler nelerdir?

bazen kendimi tehlikelerden bi-haber ördek yavrusu gibi hissediyorum. tırnaklarını çıkarmış ve dişlerini bilemiş pusudaki sokak kedisine doğru masumane bir şekilde vak vaklayarak giden o küçük, sarı, şirin, yenesi ve geri zekalı ördek yavrusu gibi.

bir kıza, kadına, kendisini kadın gibi hissedene ya da her kimse işte bu güruha kilo mu aldın diye sorsam başıma gelecekleri önceden kestiremediğim için sizlerin yardımını rica ediyorum.

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• bana deseler evet der geçerim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaşınıyorsun öyle bir soru sorduktan sonra ölümlerden ölüm beğen şayet karşındaki bir kezban ise yandın demektir bütün gün trip atar burnundan getirir

0|0
    0|0
  • Bana biri sorsa biraz düşünürüm gerçekten öyle mi diye çirkin durmuyosa,normalse takmam.yani kilomdan bahseden birine kızmam ya da kırılmam.herşeye trip mi atılır o ne öyle çocuk gibi.

0|0
    0|0
  • bana deseler aldirmam bu onun dusuncesi ve ben herkesin dusuncesine saygi duyarim :)

0|0
    0|0
  • inan bana her gün en az bir genç kız öyle hayıflanarak söze başlıyo.yapmayın başım ağrıyo artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• pek te güsel tanımlamıssın ruh halini:) sorma kardesim o soruyu görmüyonmu almıs işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...