Kapat

Ne yaptığımızı bir bilsem...

7 aylık çıktığım sevgilimle 1,5 ay önce ayrıldık çıktığımızda her gün olay yaşıyoduk ondada suç vardı bendede ama birbirimizi seviyoduk.

son aylara doğru soğumaya başladık hani birlikte yapamayan ayrı olunca da yapamayan diye bişey var ya bizde öyleydik illa ayrılsak o gece birbirimize mesaj atıyoduk ayrılmak istediğini söyledi sadece tamam dedim nedenini sormadım bile kızıcaksınız belki ama gurur yaptım o günün akşamı aramış telefon sessizdeydi görmedim sevgili yapmış kendine en yakın arkadaşı çıkma tek. etti ben 7 aydır seviyorum seni .bidaha arama beni flan dedim sonuçta insan en yakın arkadaşına bunu yapamaz tuzak olduğunu düşünüyorum 4-5 bilmediğim telefondan mesajlar geldi merhaba ben onur nasılsın flan tanımıyorum ama nerden aldın numaramı diyorum konuyu değiştiriyolar zaten sevgilimle ayrıldığımız gün seninde sevdiğin biri vardır elbet dedi evet var senin sevgilin var benim sevgilim var iyi günler dedim anlayışın için teşekkürler iyi günler dedi ve bidaha konuşmadık hiç kavga etmeden ayrıldık sizce bu konuşmayla birbirimizi unutmak kolay mı en azından kavga etseydik birbirimizden nefret ederdik ondan sonra çıkma teklifi edenler oldu evet ama kabul etmek istemedim ve istemiyorum beni unutmuş mudur ? o yeni sevgilisiyle olurken beni hatırlıyomudur ? komik olan durum şu seni seviyorum unutamadım dese yanına giderim.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Unutulur mu bir anda hic.ama erkekler boyledir soguduklarinda sanki seni hic tanimamis gibi davranirlar hatta belki dusman gibi. Sen melek kalbini hic üzme. Yapman gereken tek sey onun yaptığı gibi aranızda hicbirsey yasanmamis gibi davranmak. Sanki gecen yillarin bir kiymeti yokmus gibi. Sen istemezsen ben hic istemem gibi. Buna ters etki diyorlar su ann itibariyle onu unutmus gibi ol 1 ay hic arayip sorma görme tabiki sev unutma içinden hep iyiyi düşün ama seni merak etmesini sağla sonra sanki hicbirsey hissetmiyormussun gibi karsisina cik.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• sizin ilişkinizin belli bir seviyesi yok bence yani pamuk ipliğine bağli her an herseye gebe ve güven vermiyor kaç yasındasınız bilmiyorum ama ileride evleneceğin kişinin o olacağını olsa veya olmasa ne olur diye düşünerek hareket etmeli ve ona göre yol cizmelisin kendine ve sakın öyle bir hata yapıp tekrar dönme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende düşünmem koşarak giderim ama hersey yine tekrar edecek. Hakettigin sevgiyi istiyorsan birseyleri degistir. Bidehozune ssokmazsan erkekler anlamaz. Sen arada görün onun gözüne.

0|0
    0|0
Yükleniyor...