Spor yapanlar bakabilir mi?

Merhaba arkadaslar 7-8 aylik spor alt yapim var. Spora 6 ay kadar ara vermek zorunda kaldim şimdi geri baslicam. Baslarken takviye olarak kreatin almak istiyorum önerebilceginiz baska takviye var mi? Bide kreatin hakkinda ne dusunuyorsunuz su toplama hacim kazandirma olayi hakkinda felan.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Kreatinin kaslar arasindaki suyu tutarak kas yikimini onledigi hacim kazandirdigi ve performans verdigi konusunda herkes hem fikirdir fakat yeni baslamis birisine kreatin gerekli degildir baslangic seviyesi icin antrenman sonunda 30 gr whey proteini alman yeterlidir

0|0
    0|0
    • 1ay

Şu yorumundan sonra sana aşık oldum body m ol benchten kalkmayayım

• 1ay

@byadonis1 yuhhh cusss 10 yemek kasigimi ciddiysen git bir bobreklerini kontrol ettir nerdeyse 100 gr dan fazla aliyormussun bir ogunde neye dayanarak aliyorsun hadi bilmiyorsun hicmi arastirmadin ne kadar alinmasi gerektigini sen

• 1ay

Cok fazla protein aldim cok faydasi olacak diye bisey soz konusu değil bir ogunde vucut en fazla 30 gr protein sentezliyor zaten fazlasini atmaya calisiyor atamadigini yag olarak depoluyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu saydıklarının kreatin in dışında kaslarda daha çok Atp tutumu sağlar bu sayede setlerde daha çok sayı çıkarırsın. Whey De şart ama bunlar besin takviyesidir asıl olan ana besinler dır. Senin onlara çok dikkat etmen gerekiyor

0|0
    0|0
  • Kreatin ileri seviye suplemente girer bence hacimkazanmak istiyosan yulafa başla suplement olarak şu anlık protein tozuyla sınırla kendini zaten kullansan da belirli bir altyapı olmadan işe yaramaz vücut idrarla atar

0|0
    0|0
Yükleniyor...