1 haftada en en en fazla kaç kilo verilir?

1 haftada çok sıkı bir diyetle ve çok sıkı bir sporla kaç kilo verebilirim? 3 saat felan spor yapsam mesela.

0|0
16|25

En İyi Erkek Görüşü

• sana ve bu yazıyı okuyanlara hediyem olsun bu gerçekten tarafımdan test edilerek onaylanmıştır

ve bunu tavsiye eden bir doktor hemde spor hocası eğer gerçekten uygularsan sonucunuda alırsın fakat öyle bir haftada felan değil 1 ayda 9 kilo garanti ediyorum zaten bundan fazlasıda sağlığı bozar ha bu arada aç ta bırakmıcam ama 6 öğünde yedirmicem

1 sabah kahvaltını adam gibi yapacaksın istediğin kadar ekmek yiyebilirsin

2 öğlen yemeğinde ekmeği biraz azaltıp ekmek yerine biraz daha salata yiyebilirsin ha ana yemek ne istersen ye ama fazla yağlı olmasın

3 akşam yemeğinde şu fırıncıdan nefret et baksana ekmeğin içinde ne ararsan var offf yemesen de ölmezsin bırak ekmeği rafta dursun gene salata ya saldır serbest haaa ana yemek biraz beyaz et iyi gelir ama yağsız tarafından olsun

veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

gelelim en önemli noktaya gün içerisinde mesela öğle yemeğinin ardından bir soda iyi gider bir tane soda ve akşam beş çayı yerine bir yeşil çay toksin atma özelliği var iyi gelir ama fazla değil günde en fazla 2 bardak zamanını sen belirle şu şekerden de durabildiğin kadar uzak dur eğer duramam dersen splenda die bir tatlandırıcı var onu kullan bu arada bu söylediğim tatlandırıcı diğerleri gibi değil araştırırsan öğrenirsin devam edelim şimdi asıl formulu veriyorum bu kadar şeyi yedik içtik te nasıl zayıflıcaz işte formül 1.5 litre su petine 2 adet limon sıkarak içerisine dök ıktığın limon kabuklarınıda dilimleyerek petin içerisine at ve bir çay kaşığı kuru kahveyide petin içerisine attıktan suyunu doldur sonra gün içerisinde susadıkça yudum yudum iç kahve beyin tarafından mideyi yoracağını düşünerekten mideye hızlı çalış emri verilir bu arada limon yağları parçalar ve vucuttan atılmasını sağlar limon kabuklarındaki toksin atıcı maddeler de vucudun daha sağlıklı bir şekilde olmasını sağlar bu şekilde tam 9 kilo verdim bir ayda darısı başına hadi kolay gelsin

0|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Kilonun ağırlığı önemli değil önemli olan sağlıklı bir şekilde vermen ani kilo vermen tehlikeli .Sabahları yürüyüş yapmanı tavsiye ederim akşam yemeginde salata tüketirsen bu yararına olacaktır.Ama en önemlisi mutlaka sabah kalktıkdan hemen sonra ve günün ara vakitlerinde sıcak su içmeniz size doğru biçimde sağlıklı kilo verdirecektir.

0|0
    0|0
  • erkekler bile ancak verebilir o kiloyu

0|0
    0|0
  • 2 3 en fazla

0|0
    0|0
  • 0.2 kg..yetermi bilmem ama..

0|0
    0|0
  • haftada 3-6 gün 30-90 dk kardiyo

0|0
    0|0
  • yarım kilo

0|0
    0|0
  • Spor aftada 3 saatse az

0|0
    0|0
  • 3 4 en fazla :)

0|0
    0|0
    • 4 kilo versem yeterli zaten şimdilik

• Ben erkek halimle 2 saat spordan zor çıkıyorum

sen 3 saat yapsan yarın rejimden spordan eser kalmaz

yavaş yavaş yap

0|0
    0|0
  • günlük 3 saat diyorsan geç onu öyle spor olmaz kaslara zararlı ama 3 4 kg verebilirsin metobolizma hızına ve bünyene bağlı olaraktan tabi buda maksimum daha fazlası kastan erimedir yani sağlıksız olan

0|0
    0|0
    • Normalde 7 kilo vermem gerekiyor, ama 1 haftada 4 kilo versem şimdilik yeterli.

• sana kaç kilo lazım yani vermen lazım

0|0
    0|0
    • 7 kilo vermem lazım. Ama 1 haftada 4 kilo vermek istiyorum. Çok mu sizce? Sporla yapsam verdiğim kilo geri alınır mı yinede

• oh be hadi kolay gelsin bugün tartıl eğer bir ayda 9 kilo vermezsen sana ne istersen alırım ahanda bunuda burdan yazıyorum

• Peki :D

• iyi bir diyet sporla 2 3 olur

0|0
    0|0
  • en fazla 1 kg verirsin spor ve diyetle.

0|0
    0|0
  • 10 verilebilir bence

0|0
    0|0
  • en fazla 1

0|0
    0|0
  • aşk acısı 4 kilo 10 gün yemin ederim

0|0
    0|0
  • 1 kilo idealidir,1'den fazlası vücuda zarar verir.

0|0
    0|0
  • 250 gr

0|0
    0|0
  • 50 kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • 15 kilo denendi

0|0
    0|0
  • Spor ne kadar yapicaz ya da ne nasil?

0|0
    0|0
  • ayda 3 kilo olml

0|0
    0|0
  • Sadece ekmek yemeyerek ve günde 100 150 mekikle 10 günde 4 kilo vermiştim

0|0
    0|0
  • Aşırı spora yüklendiğinizde kaslarda deformasyon olur, hızlı verilen kilo mutlaka geri döner, ani kilo değişimleride vücutta çatlaklar oluşmasına sebep olur. Bayanlarda özellikle göbek ve basenler...

0|0
    0|0
    • Normalde 7 kilo vermem gerekiyor, ama 1 haftada 4 kilo versem şimdilik yeterli. Kesinlikle zararlı mı olur diyorsunuz?

• Sizde :)

• Teşekkür ederim:)))

Kızlar Ne Diyor 16

• 3 kilo verilir

0|0
    0|0
  • 2 kilo

0|0
    0|0
  • haftada bir kilo vermek almak normal olanı fazlasıyla ugrasmayın

0|0
    0|0
  • Ya lutfn 1 haftada 5 kilo vermek istiyorum nasil vere bilirim lutfn gojil cilek ini tavsiye etmeyinnnn bana bir hafyalik duzenli kilo vrmek istiyorum bna diyet seyisi verinnn lutfn

0|0
    0|0
  • 3 saat spor sağlıklı olmaz ama haftada 4 gün spor yapmalısın, sağlıklı beslenerek bu programını desteklersen ideal görünüme ulaşabilirsin :)

not: düzenli yapacağın bir spora başlarsan iyi düşün, bıraktığında kilo alırsın sporu

0|0
    0|0
  • en fazla 2

0|0
    0|0
  • az yiyerek 4 kilo verdim. tabi bol harekette yaptım

0|0
    0|0
  • Ben bir buçuk ayda 11 kilo verdim

0|0
    0|0
  • en fazla 2 kg verilir

0|0
    0|0
  • Bir hafatda en fazla 1 kilo verir fazlası çok sağlıksız asla deneme

0|0
    0|0
  • 2-3 kilo.

0|0
    0|0
  • çalışmıyorsan diyet ve sporla 3-4 kiloyu kolayca verirsin

0|0
    0|0
  • ben bişi yemedim içmedim üzüntüden 2 kilo gitmişti. üzül bak acayip kilo verirsin

0|0
    0|0
  • 2-3 kg verirsin

0|0
    0|0
  • 2-3 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • isveç diyeti var 13 günde 7 ila 20 kilo arasında verdiriyomuş.spora gerek kalmıyomuş sen spor yapsan ohoo baya kilo verirsin :)

0|0
    0|0
    • Şimdi baktım da baya sağlıksız geldi bana, sabah 1 fincan ve 1 kesme şeker :)

Yükleniyor...