Popomu nasıl küçültebilirim?

Merhaba öncellikle herkesin aksine küçük popo hatta düz popoları yani yok gibi popoları severim büyük popalarda benim için iticidir evet değişik bir huy farkındayım şimdi neden bahsetiğime gelelim sizden sadece popo nasıl küçültülür tavsiye vermenizi istiyorum. Büyük bir popom yok küçük te değil ama ben küçücük düz istiyorum lüften squat demeyin birde üslublu konuşalım şimdiden yardımcı olursunuz İnşAllah

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• yürüyüs ✋ ise yarar

0|0
    0|0
    • 1ay

yokus falan da yapman lazm

• 1ay

öyle zaten ama bir değişim olmuyo

• 1ay

diyetisyen o zaman ve spor salonu

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yag yak extra birsey yapmana gerek yok egzersizler poponu daha cok buyutur bknz; benim popom 😂😂

0|0
    0|0
    • 1ay

egzersiz tag nasil yakılır ki

Erkekler Ne Diyor 3

• kilo ver

0|0
    0|0
    • 1ay

zayıfım zaten popomda normal sadece yok gibi hani götsüz derler ya öyle olsun istiyorum

• Zayiflarsan Kuculur

0|0
    0|0
  • Bişey anlamadım ama tek okuduğum popoydu kaç kez kullandin öyle

0|0
    0|0
    • 1ay

kısaca popomu küçültmek istiyorum ama ne yapabilirim

• 1ay

zaten yoğun bir tempom var okuldan gelince yorgun oluyorum derslerimi bile yapmıyorum sporu bırak

• 1ay

O zaman birak bu hayalleri :D

Yükleniyor...