30 yaşından sonra hala yakışıklı kalabilmek

Benim arkadaşlarımın saçları döküldü, göbek aldı başını gitti. Lisede fakültede arkadaş olduğum çevremdeki kızların kocalarıyla beni karşılaştırmaları, kocalarına hep beni örnek göstermeleri sevdiğim birşey ama nereye kadar ? 40 yaşında hatta 50 yaşında hala yakışıklı kalabilmek mümkün mü sizce ; 20 yaşında çıtırların ilgisini çekmek bu yaşlarda kolay ama 50 yaşında hala parmak ısırtmak gibi kötü bir idealim var. Bu nası beyin demeyin yakışıklılık bir alışkanlık. Bunun için neler yapılabilir siz ne yapıyorsunuz ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin en çekici oldukları yaştır aslında 30lu yaşlar..50 yaşında hala dikkat çekici olmak için kendine bakman lazım tabi.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazı insanlar ne kadar çabalasalar da yaşından büyük bazıları da yaşından küçük gösterir.Öncelikle genler minyon tiplilik etken faktördür ikinci olarak yediğin içtiğine yaşam tarzına biraz dikkat edersen belki hedefine ulaşırsın

0|0
    0|0
  • doktora git mediciana fikret bey acayip iyi bir pskiyatr dır ;)

0|0
    0|0
    • çok şükür öyle bir derdim yok ( :

Erkekler Ne Diyor 4

• '' hala '' derken ? illa 30 yaş altında yakışıklı olma şartımı var :A öncesinde tipsizim 30 dan sonra yakışıklı olmayı planlıyorum ben :((

0|0
    0|0
  • Genetikle alakalı olmalı. Mesela babamın saçlarında beyaz bile yok. Tabi beslenme, stres gibi etmenlerde var.

0|0
    0|0
  • Bende 28 yaşımdayım

ne saçım döküldü

nede tenim kırıştı

Su çok içmeye ve spor yapmaya borçluyum herhalde :D

0|0
    0|0
  • Genetik büyük ölçüde sağlıklı yaşamak,spor ve düzenli beslenmeyle biraz fark ettirilebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...