Basketbol Kabusu?

Merhaba arkadaslar. Oncelikle biraz uzun bir yazi olacagindan hepinizin hepsini okumasini rica ediyorum lutfen yardima ihiyacim var. Arkadaslar ben 20 yasindayim ve yaklasik 6-7 yaslarinda basketbola basladim ve halen oynuyorum fakat lise 3 lise 4 arasi gecirdigim sakatlik sonrasi klube donmek bir daha kolay olmadi bende 2 sene once universiteye girdim ve oranin okul takimjna girmeye karar verdim, ne kadar profesyonel olma sansim kalmamis olsa bile hic olmazsa oyniyim dedim. Boyum 191 kilom 80 gayet fit im hic kasli gozukmuyorum ama yeterince kuvvetliyim. Simdi benim canimi acitan konuda su arkadaslar, ben 2 sene once bu takima girdigimde bu koc denen affedersiniz serefsiz yuzunden sinirlenip takimdan ciktim sonra 2 sene dahada donmedim ama koc dahil takimdaki herkes biliyordu belkide takimda oynayan en iyisi oldugumu ya da olabilecegimi fakat yeterince karakterli oldugum icin soylenen agir sozleri yillardir ne koclarla calismama ragmen kaldiramadim. Sonra kendi kendime 2 sene ders aralarinda falan surekli tek basima oynadim ucluk attim smac bastim vesaire. Sonra bu sene yani 2 sene sonra belki bu serefsiz koc gitmistir yerine baskasi gelmistir diye takima girmeye karar verdim ama degismemis. 3-4 antreman yaptik habire bana sovuyordu. Bugunde az once 5. Antrenmandan ciktim ve inanilmaz kotu oynadim cunku takimda hic tanidigim yok cogu kisiyle dusman gibiyim + koc zaten surekli beni gomuyor. Simdi arkadaslar ne yapmaliyim bilmiyorum su okulun ezik takiminda bu serefsiz kocla devam edip hic olmazsa kariyer olarak cok ufak bir adim atmali miyim yoksa beni mutlu eden seyi yapip takimdan bir daha donmemek uzere cikip tek basima ders aralarinda basketbol mu oyniyim. Hic aciklayici bir yazi olmadi ama umarim herkes beni anlar su andada erkek bile olsam duygusal oldugum icin bunu aglayarak yaziyorum. Eski yigit gitti ozguvensiz bir yigit getirdi bu yasananlar bana.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• küçük yaşta başlamışsın bu spora gönül vermişsin bu belli ama koçunla ve takım arkadaşlarınla olan sorun moral motivasyonunu düşürüyor bu çok belli, basketbol her ne kadar fizik, kondisyon çalışmada olsa aynı zamanda moral ve motivasyondurda. Koçunda bunu biliyordur. Koçundan özel bir zaman iste ya da odasına git 30 dk konuşmak istediğini söyle ve yeni bir başlangıç için bir konuşma yaponunla ve aranı düzeltmeye çalış, o da senin uzattığın eli boş geçmiyecektir eğer gerçekten koç ise bunu dene yoksa sinir harbiyle biryerde oynamak zordur insanı mutsuz eder benim sana önerim bu...

0|1
    0|0
    • 1ay

Kendisinin odasi yok malesef baska okuldan geliyor. Cok haklisiniz motivasyonum cok ama cok dusuk zaten takim ruhu denen bir sey yok. Biri top kaybetti mi hemen kufurler ediliyor bilmem ne. Benim asil uzuntum buda degil boyumun fizigimin her gecen gun dahada bosa gitmesi. Keske adam gibi takim olsaydida girebilseydim

• 1ay

Keske dedigin kadar kolay olsa

• 1ay

zor tabi tahmin ediyorum ama dediğim gibi koçundan özel bir zaman isteyip konuşma yapman gerekir, bölük pörcük bir şeyler desen bile anlayacaktır bence koç dediğin insan sertte olur ama sarıp sarmalarda yani bir adım at bence, aranızdaki negatif elektrigin kaynağıda ne bilmiyorum ama bunu dene derim öteki türlü işkence gibi bir şey yani allah kolaylık versin sana ne diyim

• Kilon boyuna göre biraz az gibi geldi bana.

0|0
    0|1
Yükleniyor...